Zpět na » Synot liga » Šlágr v Příbrami bez branek

Synot liga - Šlágr v Příbrami bez branek

Šlágr v Příbrami bez branek © -

0

11.11. - V druholigovém šlágru a ve vyvrcholení podzimní části diváci gól neviděli. V souboji druhého s prvním Příbram nedokázala vstřelit Slovácku branku, a tak se oba týmy rozešly smírně 0:0.

Příbram do utkání vstupovala s cílem zvítězit, protože jen výhra jí zajišťovala vedení po podzimní části. Slovácko chtělo hlavně neprohrát, v případě remízy by rozdíl mezi oběma soupeři zůstal na dvou bodech a v případě výhry by byl náskok už pětibodový.

Hrálo se na těžkém terénu s množstvím soubojů. Obě mužstva si nic nedarovala. Za zmínku v prvním poločase stojí jen situace ze 14. minuty, kdy vystřelil Huňa, Bolek jeho střelu vyrazil, ale Pilíkova dorážka gólem neskončila.

Do druhého poločasu vstoupila Příbram aktivněji. Byla lepší, vytvořila si i šance, ale gólově se neprosadila. V závěru mohly oba týmy strhnout vítězství na svou stranu. Nejprve Činčalova hlavička olízla břevna a po té Plašilovu hlavičku vyrazil skvělý Bolek. Ve šlágru 15. kola druhé ligy tak branka nepadla.

Slovácko tak přezimuje na prvním místě, Příbram je až třetí, když velkou část podzimu vedla. Mezi tyto dva týmy se vklínila Opava.

Příbram - Slovácko 0:0
Rozhodčí: Jílek - Handlíř, Čecháček. ŽK: Penc, Klesa - Eismann, Šimáček.
Příbram: Hruška - Pleško, Navrátil, Penc, Plašil - Šindelář, Tarczal, Nechvátal, Klesa - Pilík (78. Podrazký), Huňa (73. Jales).
Slovácko: Bolek - Němčický, Šimáček, Ineman, Lysoněk - Racko (42. Čtvrtníček), Görner, Fischer (82. Činčala), Eismann (71. Kaspřák) - Šultes, Chmelíček