Zpět na » Synot liga » David Bystroň začne trénovat s Viktorií

Synot liga - David Bystroň začne trénovat s Viktorií

David Bystroň začne trénovat s Viktorií © fcviktoria.cz - David Bystroň, Viktoria Plzeň

0

Líbilo se

11.11. - V úterý dopoledne se v týmu Pavla Vrby bude hlásit staronová tvář. David Bystroň se na startu aktuální reprezentační přestávky naplno zapojí do tréninku Viktorie.

„Naší žádosti na orgány UEFA a FIFA o umožnění tréninku před vypršením Davidova trestu bylo vyhověno, počínaje úterním dopolednem se tak David připojí k týmu. Stále platí to, co jsme deklarovali již v minulosti - věříme, že David má potenciál vrátit se do profesionálního fotbalu, ve Viktorii dostane k dispozici veškeré nutné podmínky. Po celou dobu trestu byl se spoluhráči i vedením klubu v pravidelném kontaktu, právě jeho zájem o dění ve Viktorii i velmi dobrý fyzický stav, ve kterém se na sklonku minulého týdne hlásil ve Štruncových sadech, hrály v našem rozhodování významnou roli,“ uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Třicetiletý stoper se na návrat do Doosan Areny těší. „Plzeň je mým druhým domovem a možnost začlenění se do přípravy Viktorie byla pro mě od začátku první variantou. Je mi jasné, že návrat na fotbalové trávníky bude velmi těžký, o to jsem raději, že budu mít k dispozici bonusové týdny tréninků během listopadu a prosince. Snažil jsem se poctivě připravovat, ale samozřejmě teprve první dny s týmem ukážou, jak na tom doopravdy jsem. V každém případě se nemůžu dočkat.“

Oficiální trest vyprší ostravskému odchovanci na startu ledna. „V tuto chvíli je o Davidově fotbalové budoucnosti předčasné spekulovat. Jsme rádi, že bude moct naplno trénovat v Plzni, další vývoj bude záležet jen a pouze na něm,“ zakončil informace Šádek.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články