Zpět na » Synot liga » Plzeň chce proti Boleslavi navázat na utkání s Bayernem

Synot liga - Plzeň chce proti Boleslavi navázat na utkání s Bayernem

Plzeň chce proti Boleslavi navázat na utkání s Bayernem © fcviktoria.cz - V utkání s Bayernem předvedla Plzeň bojovný výkon

0

Líbilo se

09.11. - Fotbalisté Viktorie Plzeň si na nezáživný program rozhodně stěžovat nemohou. V úterý na domácím stadionu hostili slavný Bayern Mnichov, proti kterému se prezentovali sympatickým výkonem, a v Gambrinus lize, kde se jim v poslední době příliš nedařilo, jedou na hřiště dalšího silného týmu - Mladé Boleslavi.

Viktoriáni se budou snažit navázat na týden starý duel s Jabloncem, v němž soupeři nadělili šest branek. Navíc jejich psychiku zcela jistě povzbudil i povedený výkon proti obhájci nejprestižnější evropské trofeje. "Teď jsme si dokázali i proti mužstvu, jako je Bayern, že jsme pořád schopni hrát ofenzivní fotbal a dostávat se do šancí. V předchozích zápasech se nám právě tohle nedařilo a jak s Jabloncem, tak s Bayernem se nám dařilo hrát dobrý fotbal. Na tato dvě utkání chceme navázat a odvézt si z Boleslavi tři body," prohlašuje například stoper Václav Procházka.

Pro něho bude mít utkání velký náboj i z jiného důvodu. Ve středočeském klubu 4 roky působil a zahrál si za něj skoro stovku ligových zápasů. "Těším se na prostředí stadionu i na bývalé spoluhráče, kterých je v Boleslavi stále dost. Pořád tam mám dost kamarádů i mimo hřiště," říká Procházka a doufá, že na utkání dorazí i velký počet diváků, kteří vytvoří dobrou atmosféru.

Zápasy Plzně s Boleslaví vždy patřily k těm atraktivnějším, jelikož oba týmy sázejí spíše na ofenzivní styl hry. A je nadmíru jasné, že stejného obrázku se můžeme dočkat i dnes. Domácí navíc budou postrádat vykartovaného Petr Johanu, což znamená citelný zásah do mladoboleslavské obrany. "Petr bude určitě chybět, protože dosud odehrál snad všechny zápasy, byli jsme spolu sehraní. Musíme ho pro tentokrát nahradit a poradit si," potvrzuje tato slova brankář Miroslav Miller.

Zkušený gólman nevěří, že by náročný program Plzně mohl být pro soupeře nevýhodou. "Plzeň už je na to nejspíš zvyklá, když hraje dlouhodobě poháry, tedy režim středa-sobota, takže se tomu nejspíš její hráči už přizpůsobili. Myslím si, že to nebude hrát velkou roli," hodnotí rozpoložení soupeře s dodatkem, že o vítězi nejspíše hodně napoví už první vstřelená branka.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Takze prohrat 1:0 ? Smajlík 2

Terminuss
Reklama
Reklama
Nejnovější články