Zpět na » Synot liga » Rada oslavil svůj první ligový gól, další chce přidat už v pátek proti Dukle

Synot liga - Rada oslavil svůj první ligový gól, další chce přidat už v pátek proti Dukle

Rada oslavil svůj první ligový gól, další chce přidat už v pátek proti Dukle © bohemians.cz - Jakub Rada slaví se spoluhráči gól

0

Líbilo se

05.11. - Jako na zavolanou vstřelil Jakub Rada svůj první ligový gól. Klokani totiž v utkání s Mladou Boleslaví od druhé minuty prohrávali, navíc se jim hned zkraje zranil zkušený bek Radek Šírl. A aby toho nebylo málo, po přestávce přišla smršť tří gólových šancí soupeře.

"Ten bod musíme brát. Měli jsme méně šancí než Boleslav," říká s ohledem na průběh utkání Rada a doufá, že vybojovaný bod pomůže týmu i po psychické stránce.

Sám tomu dopomohl nejlepším možným způsobem. V 67. minutě svým centrem zaskočil všechny přítomné a nejspíš i jemu došlo, co se stalo, až když míč doskákal do sítě. "Vyšlo mi to, jak jsem chtěl. Respektive jsem to zamýšlel nastřelit na teč s tím úmyslem, že by to mohlo propadnout na zadní tyč," popisuje záložník Bohemians svoji do jisté míry kuriózní první ligovou trefu. Kdy přijde ta další? "Doufám, že už v pátek na Dukle," věří smějící se Rada, že svému týmu ještě k nějakým bodům pomůže.

Jeho tým má totiž velké problémy se střílením branek. V letošní sezóně se ve třinácti zápasech vršovičtí trefili dvanáctkrát. Horší v této dovednosti je jen pražská Slavia, která vstřelila ještě o 2 góly méně. "Chce to si věřit a chodit důrazněji do vápna. V zápase s Jihlavou jsme si třeba vytvářeli šancí hodně, ale byla tam špatná koncovka," snaží se Rada nalézt recept na nízkou produktivitu, který Klokany sráží do nižších pater tabulky.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články