Zpět na » Synot liga » K utkání jsme přistupovali jako ke zlomu sezóny, říkali po zápase sparťané

Synot liga - K utkání jsme přistupovali jako ke zlomu sezóny, říkali po zápase sparťané

K utkání jsme přistupovali jako ke zlomu sezóny, říkali po zápase sparťané © sparta.cz - Sparťané v utkání s Teplicemi oslavili nejen 2 góly, ale i výhru

0

Líbilo se

03.11. - Sparta předvedla proti Teplicím další skvělý výkon a v domácích zápasech je stále neporazitelná. Co víc, letenským se povedlo naprosto vymazat teplickou ofenzivní mašinu. Ta tak z Prahy odjížděla s nulou na kontě vstřelených branek.

Snažili jsme se k tomu zápasu přistoupit, jako kdyby to měl být zlom v dosavadní půlsezóně a třeba i sezóně, hovořil po zápase Lukáš Vácha o důležitosti střetnutí prvního s druhým.

Zlomový byl první gól i podle sparťanských hráčů. Je to nepříjemné pro soupeře, když dostane gól do šatny, prohlásil Vácha a souhlasí s ním i spoluhráč Mario Holek, který prvnímu gólu také přikládá velkou váhu a dodává, že poté už Sparta měla zápas pod kontrolou.

Sparta si v úvodu druhé půle vybrala poněkud slabší období. Vyšla z něj ovšem bez šrámu a navíc přidali deset minut před koncem druhou trefu. Přečkali jsme úvodní tlak ve druhé půli a vstřelili druhou branku, což nás uklidnilo, ohlížel se za druhým poločasem Holek.

Trenér Teplic Ščasný po zápase prohlásil, že se zdravým Mahmutovičem by to nejspíše byl ze strany hostů úplně jiný zápas. Jejich úderná síla se trochu eliminovala tím, že střídal Mahmutovič. To byl pro nás důležitý moment. Pak jsme do toho šli od podlahy a dobře jsme zdvojovali hráče a vyráželi do protiútoků, souhlasí se slovy kouče Severočechů záložník Lukáš Vácha.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články