Zpět na » Synot liga » Obránce Krob ve Spartě začínal, nyní ji touží porazit

Synot liga - Obránce Krob ve Spartě začínal, nyní ji touží porazit

Obránce Krob ve Spartě začínal, nyní ji touží porazit © fkteplice.cz - Teplický obránce Jan Krob

0

Líbilo se

02.11. - Svoji profesionální kariéru začal Jan Krob v roce 2005. Jeho prvním působištěm se stala pražská Sparta. A právě proti ní dnes od dvaceti hodin a patnácti minut nastoupí v rámci 13. kola Gambrinus ligy v dresu Teplic.

"Byl jsem ve Spartě dlouho, ale v áčku jsem se dlouhodobě neprosadil. Bude to pro mě tak trošku specifický zápas," říká Krob a doufá, že jeho tým náročný zápas zvládne.

Málokdo by totiž před začátkem soutěže tipoval, že právě souboj Severočechů s letenským spolufavoritem soutěže bude jedním z vrcholů ligového podzimu. Sám Krob, který v době svého sparťanského angažmá putoval všemožně po hostováních, vidí největší nebezpečí ve vysoké domácí produktivitě sobotního soupeře. "Hrají nepříjemný běhavý fotbal. Před domácím publikem dávají hodně branek, i když se jim nedaří. Na to si musíme dát pozor."

Právě fakt, že Teplice jsou překvapením ročníku a souboj o titul je pro ně spíše přidanou hodnotou ke kvalitním výkonům, dodává do týmu Zdeňka Ščasného tolik potřebný klid. "Věděli jsme, že máme tři těžké soupeře za sebou. První zápas jsme zvládli na výbornou, na Spartu můžeme jet v klidu. Nemáme, co ztratit," potvrzuje tato slova šestadvacetiletý teplický obránce.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
PadloCZ - 02.11. Odpovědět

Teplice vyhrají 2:1 tot výsledek podle mne...
KOUKNĚTE SEM
http://www.hraj.to/soutez/?ref=7551

PadloCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články