Zpět na » Synot liga » Plzeň – Mladá Boleslav 2:0 (2:0)

Synot liga - Plzeň – Mladá Boleslav 2:0 (2:0)

Plzeň – Mladá Boleslav 2:0 (2:0) © fcviktoria.cz - Plzenští fotbalisté se radují po vítězném zápase

0

11.11. - Plzeňská Viktorka ještě doma neprohrála, tentokrát si poradila s týmem Mladé Boleslavi dvougólovým rozdílem. O její branky se postarali Jarolím a Fillo.

První vážnější příležitost měli hosté, ale Alex Mendy nedal. A jak to tak již ve fotbale bývá, udeřili domácí. Po přihrávce Smejkala přeloboval Milera v brance Boleslavi Marek Jarolím. Viktoria ještě udeřila minutu před koncem, když se nadvakrát proti gólmanovi Středočechů prosadil Fillo. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Do druhého poločasu už nenastoupil brankář Miler, který si odnesl šrám z konce prvního poločasu. V brance ho nahradil Petr Pižanowski. Ve druhém dějství měly oba týmy několik slibných příležitostí, ale neujala se ani jedna, a tak si domácí s přehledem pohlídali svou výhru.

Plzeň tak doma ještě neprohrála a připsala si třetí výhru v řadě. Ta jí vyhoupla na slušnou pátou příčku. Za to hosté již třetí ligový zápas čekají na výhru a reputaci si nespravili ani v pohárové Evropě.

Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 2:0 (2:0)
Branky: 29. Jarolím, 45. Fillo. Rozhodčí: Příhoda - Ubias, Teuber. ŽK: Rada, Fillo, Trapp - Sedláček, Kalina, Voříšek, Kopic. Diváci: 2625.
Plzeň: Daněk - Šmejkal, Halama, Knakal, Smola - Fillo (90. Lecjaks), Jarolím, Rada, Trapp, Róth (86. Vrzal) - Smejkal (80. Brožík). Trenér: Levý.
Mladá Boleslav: Miller (46. Pižanowski) - Voříšek, Procházka, Kopic - Sedláček (34. Kalina), Matějovský, Rajnoch, Kysela - Vaněček, Holub (60. Řezníček), Mendy. Trenér: Ščasný.