Zpět na » Synot liga » Plán letní přípravy klubů GL

Synot liga - Plán letní přípravy klubů GL

0

Líbilo se

18.06. - Dnešním dnem zahájily letní přípravu hned tři prvoligové kluby - Slavie, Brno a Baník. Jako poslední zahájí přípravu na ligový ročník 2007/08 staronový účastník nejvyšší ligy Žižkov.

SPARTA
25. června: zahájení přípravy
25. června až 30. června: soustředění ve Ĺ pindlerově Mlýně
30. června: Sparta - Banská Bystrica,
4. července: Sparta - Ameri Tbilisi
7. července: Sparta - Jeonbuk Hyundai Motor FC
11. července až 20. července: soustředění v Rakousku
13. července: Sparta - Mnichov 1860 (Korutany),
15. července: Sparta - Palermo (Korutany),
17. července: Sparta - Bochum (Korutany),
19. července: Sparta - neurčený soupeř z bundesligy (Korutany),
28. července: Sparta - neurčený soupeř

SLAVIA
18. června: začátek přípravy
18. až 28. června: soustředění ve Ĺ pindlerově Mlýně
30. června: Teplice - Slavia (15.30 a 18.00)
5. července: turnaj v Čelákovicích (Brno, Ml. Boleslav, Čelákovice)
8. července: Slavia - Ameri Tbilisi (Blšany)
11. července: Slavia - Kladno
14. července: Slavia - Most (17.00)
16. až 23. července: soustředění v Německu - v plánu jsou tři zápasy
31. července, nebo 1. srpna: první zápas 2. předkola Ligy mistrů

MLAD� BOLESLAV
20. června: zahájení přípravy,
25. až 30. června: soustředění v Písku
27. června: Mladá Boleslav - Banská Bystrica (Písek)
30. června: Mladá Boleslav - Příbram (Písek)
5. července: turnaj v Čelákovicích (Slavia, Brno, Čelákovice)
7. července: Mladá Boleslav - Kladno
11. až 19. července: soustředění v rakouském Köflachu
14. července: Mladá Boleslav - VfB Sttutgart
17. července: Mladá Boleslav - Genclerbirligi
22. července: Mladá Boleslav - Wolfsburg
25. července: Mladá Boleslav - Slavia B

LIBEREC
20. června: zahájení přípravy
24. června až 30. června: soustředění ve Františkových Lázních
30. června: Liberec - neurčený soupeř (v Blšanech)
3. července: Liberec - Příbram (v Nymburku)
7. nebo 8. července: soupeř z Gruzie, nebo Kazachstánu - Liberec (2. kolo Poháru Intertoto),
11. července: Liberec - Jablonec (11.00 v Raspenavě)
14. nebo 15. července: Liberec - soupeř z Gruzie, nebo Kazachstánu (2. kolo Poháru Intertoto),
18. července: Liberec - Ăšstí nad Labem (v Nymburku)
21. nebo 22. července: 3. kolo Poháru Intertoto, nebo přípravný zápas s neurčeným soupeřem,
25. července: Liberec - Čáslav (11.00 v Rejšicích)
28. července: 3. kolo Poháru Intertoto, nebo přípravný zápas s neurčeným soupeřem.

BRNO
18. června: zahájení přípravy
23. června: Inter Bratislava - 1. FC Brno (14.00)
25.až 29. června: soustředění ve Velkých Losinách
3. července: Nitra - Brno (15.00)
5. července: turnaj v Čelákovicích (Ml. Boleslav, Slavia, Čelákovice)
7. července: Brno - Dubnica (11.00 Hodonín)
15. až 19. července: soustředění v Lindabrunnu (Rakousko)
15. července: Brno - Gdyně (17.00)
17. července: Brno - Kielce (17.00)
19. července: Brno - Levski Sofia
21. července: Brumov - Brno (16.30)
28. července: Opava - Brno (17.00)

PLZEŇ
20. června: zahájení přípravy,
23. června: přípravné utkání (soupeř v jednání)
27. června: přípravné utkání (soupeř v jednání)
30. června: Kladno - Plzeň (10.15)
4. července: Kötzling (reg. německá liga) - Plzeň (16.30)
7. července: Sokolov - Plzeň (11.00)
11. července: Plzeň - Ameri Tbilisi (17.00, Blšany)
14. až 22. července: soustředění v Rakousku (v jednání tři zahraniční soupeři)
28. července: generálka na ligu (soupeř v jednání)

OSTRAVA

18. června: zahájení přípravy
23. až 29. června: soustředění v Luhačovicích
24. června: Ostrava - Dubnica (Luhačovice)
4. července: Ostrava - Slovácko
10. července: Ostrava - Jeonbuk Hyundai Motors FC
13. až 21. července: soustředění v Německu
14. července: Chotěbuz - Ostrava
17. července: Lipsko - Ostrava
21. července: Hertha Berlín - Ostrava
25. července: Ostrava - Bystrc

TEPLICE

21. června: zahájení přípravy
21. června: Proboštov - Teplice (10.30)
1. července až 7. července: soustředění v Modré
1. července: Teplice - Slavia (15.30 a 18.00)
7. července: turnaj v Nové Včelnici
12. července: Teplice - Sokolov (10.30 v Blšanech)
16. července až 22. července: soustředění v Saalfeldenu (Rakousko)
22. července: turnaj v Písku (Teplice, Jihlava, Č. Budějovice, Kladno)
28. července: Teplice - Varnsdorf (17.00)

JABLONEC
20. června: zahájení přípravy,
1. července: Jablonec - Trnava (10.30 V NymburkU)
6. července: Turnaj v Hlinsku (Olomouce, Hradec Králové a Artmedia)
11. července: Liberec - Jablonec (11.00, Raspenava u Liberce),
15. července: Jablonec - Hradec Králové (16.30, Roudnice u Hradce Králové)
Příprava v Rakousku (termín ani soupeři neurčeni)

BUDĚJOVICE
26. června: zahájení přípravy
2. až 7. července: soustředění v Hluboké nad Vltavou
7. července: turnaj v Nové Včelnici (předpokládaná účast Ml. Boleslavi, Olomouce a Teplic),
11. července: Budějovice - Příbram (17.00)
18. až 25. července: soustředění v Rakousku - první tři dny v Kaprunu, zbytek v Leogangu
28. července: generálka na ligu

KLADNO
25. června: zahájení přípravy,
30. června: Kladno - Viktoria Plzeň,
4. července: Kladno - České Budějovice (Sedlec, 17.00),
7. července: Mladá Boleslav - Kladno,
11. července: Slavia - Kladno,
13. července: odjezd na soustředění (místo dosud neurčeno),
25. července: Hradec Králové - Kladno (Chlumec, 17.00),
29. července: Kladno - divizní soupeř.

MOST
25. června: zahájení přípravy
1. července až 9. července: soustředění v Itálii
11. července: Most - Varnsdorf (17.00, v Lomu)
14. července: Most - Slavia (17.00, v Křešicích)
18. července: Most - Sokolov (17.00)
21. července: Blšany - Most (11.00, v Blšanech)
21. července: turnaj v Králově Dvoře (Jablonec, Králův Dvůr, Krč)
24. července: Most - Dukla Praha (11.00, v Blšanech)

ZLĂŤN
25. června: zahájení přípravy
29. června: Zlín - Zlaté Moravce (17.00)
1. až 7. července: soustředění v Karlovicích
4. července: Zlín - Opava (17.00, v Karlovicích)
10. července: Ostrava - Zlín (11.00 a 13.00)
14. července: HFK Olomouc - Zlín (17.00(
16. až 21. července: soustředění v Blšanech
18. července: Blšany - Zlín (17.00, v Blšanech)
21. července: Příbram - Zlín (11.00, v Blšanech)
25. července: Slavia Kroměříž - Zlín (18.00)
29. července: Zlín - Slovácko (místo a čas budou upřesněny)

OLOMOUC

25. června: zahájení přípravy,
30. června: Olomouc - Fulnek (10.15),
4. července: Olomouc - Inter Bratislava (17.00)
6. července: turnaj v Hlinsku,
7. července: turnaj v Nové Včelnici,
11. července: Olomouc - HFK Olomouc (17.00),
14. července: Olomouc - 1. FC Slovácko (10.15),
16. až 21. července: soustředění v Rakousku,
24. července: Olomouc - Hradec Králové (17.00),
28. nebo 29. července: soupeř neznámý.

ŽIŽKOV

27. června: zahájení přípravy
29. června až 14. července: fyzická příprava v Praze (tréninkové centrum na Xaverově),
14. až 21. července: soustředění v Senci (šest přípravných utkání - Admira Vídeň, Ĺ oproň, Nitra, uzbecký prvoligový tým + dva další zápasy)
28. července: generálka na ligu s dosud neurčeným soupeřem

BOHEMIANS

Doposavaď blíže neurčeno.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články