Zpět na » Synot liga » Kadlec ve Spartě do roku 2016, Táborský nejspíše zamíří do Teplic

Synot liga - Kadlec ve Spartě do roku 2016, Táborský nejspíše zamíří do Teplic

Kadlec ve Spartě do roku 2016, Táborský nejspíše zamíří do Teplic © sparta.cz - Václav Kadlec

0

Líbilo se

24.07. - Letní pauza sice již skončila a Gambrinus liga je v plném proudu, ovšem přestupové období stále trvá a kluby nadále svádějí zákulisní boje o hráče. Sparta si stihla pojistit Kadlece do roku 2016, Teplice usilují o Táborského.

Čerstvou a povzbudivou novinkou je, že talentovaný útočník Václav Kadlec nezamíří nikam do zahraničí, jak tomu bývá zvykem u mnoha stejně starých kolegů napříč všemi kluby, ale zůstane ve Spartě a to až minimálně do roku 2016.

„Jsme rádi, že se nám podařilo tuto věc dotáhnout do konce, Vašek ukázal sparťanské srdce,“ uvedl člen představenstva ACS Jakub Otava.

Václav Kadlec působí ve Spartě již od roku 2008, kdy přišel z týmu městského rivala - Bohemians 1905. Od té doby se dokázal vypracovat na kmenového hráče Sparty a též se stal členem seniorské reprezentace.

Stane se Táborský novou posilou Severočechů?

Na Iva Táborského nezbylo místo v kádru Mladé Boleslavi a po jarním hostování v Českých Budějovicích mu nebyla prodloužena smlouva. Táborský tak zamířil na Stínadla, kde má velmi pravděpodobně podepsat nový kontrakt s Teplicemi, se kterými již trénuje.

Pokud by byl přestup dotáhnut do konce, hrál by tento středopolař opět pod trenérem Sčasným, se kterým spolupracoval již před pěti lety v Mladé Boleslavi.

Kam dál?

Josef Hladík / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články