Zpět na » Synot liga » Po gólu Švancary si odváží Příbram z Mladé Boleslavy bod za remízu

Synot liga - Po gólu Švancary si odváží Příbram z Mladé Boleslavy bod za remízu

Po gólu Švancary si odváží Příbram z Mladé Boleslavy bod za remízu © fkpribram.cz - Souboj v utkání mezi Mladou Boleslaví a Příbramí

3

23.07. - REVIEW Dohrávka prvního kola Gambrinus ligy proběhla mezi Mladou Boleslaví a Příbramí. Tyto dva celky se spolu utkaly již dvakrát během letní pauzy a v obou případech byli úspěšnější mladoboleslavští. Tentokrát se však domácí museli spokojit s bodem za remízu, kterou hostujícímu mužstvu zařídil sedm minut před koncem Švancara.

Domácí hráli celý první poločas lépe a v úvodní pětačtyřicetiminutovce si vytvořili gólovou šanci. Ta přišla ve 41. minutě, kdy si Ščuk počkal na zadní tyči na centrovaný balón a hlavou jej neomylně poslal do brány. To bylo z gólového účtu prvního poločasu vše a to i přesto, že zejména mladoboleslavští, jejichž kádr je složen kolem hvězd Jarolíma či Štajnera, mohli vstřelit více branek.

Ve druhé půli tempo hry opadlo a Boleslav již nebyla tolik aktivní. V té chvíli vycítila šanci Příbram, která také chvílemi zahrozila před brankou Millera. A právě jeden z jejích pokusů byl úspěšný. Necelých deset minut před koncem Danoski vysunul Švancaru a tato nová letní posila se v zakončení nemýlila.

Jelikož třetí gól již nepadl, rozešli se oba týmy za vyrovnaného stavu 1:1 a Příbram tak z města automobilů odváží cenný bod.

Mladá Boleslav 1:1 (1:0) Příbram

Branky: 41. Ščuk - 83. Švancara

FK Mladá Boleslav: Miller - Kysela, Johana, Kúdela, Fabián - Zahustel (88. Bořil), Jarolím, Štajner, Ščuk (79. Brunclík), Štípek (80. Mareš) - Chramosta

1. FK Příbram: Hruška - Jugas, Mišůn, Hájovský, Pleško (46. Danoski) - Abraham (64. Pilík), Tarczal, Divíšek, Brandner (80. Stratil) - Švancara, Krbeček