Zpět na » Synot liga » Sobotní přípravné zápasy na GL

Synot liga - Sobotní přípravné zápasy na GL

0

07.07. - Fotbalisté Sparty nedokázali porazit slovenskou Artmedii Bratislavu, Brno nestačilo na Dubnici, Plzeň rozstřílela Sokolov a Boleslav remizovala s Kladnem.

1. FC Brno - Dubnica 1:3 (1:2)

Fotbalisté Brna překvapivě podlehli slovenské Dubnici. Nad soupeřem sice z 18. minuty vedli gólem ze standardní situace, ale poté inkasovali tři branky. Ty první dvě ještě v prvním poločase, poslední ránu zasadil Brnu v 90. minutě Kuzma. Trenér Petr Uličný byl po utkání samozřejmě naštvaný: "Jsem zklamán výsledkem i hrou. Chyběla mi z naší strany koncovka, do které se dostával pouze Wagner. Dubnica nás prostě přehrála," řekl brněnský kouč.

Branky: 18. Trousil - 22. Obert, 30. Ján Zapotoka, 90. Kuzma

Rozhodčí: Racek. Diváci: 200

Sestava Brna: Lejsal - Kuncl, Schuster (46. Belej), Trousil (30. R.Mezlík), Siegl - Smutný (46. Partyš), Večeřa, Polách, Pavlík (75. Nosko) -Besta (46. Vrána), Wagner

Baník Sokolov - Viktoria Plzeň 0:4 (0:3)

V zápase proti Sokolovu si plzenští fotbalisté s chutí zastříleli. Sokolov porazili 4:0, když už po dvaceti minutách vedli o tři branky. První dvě branky vítězů dal Psohlavec. O další tři minuty později skóroval Jarolím. Plzeň si zápas hlídala a na konečných 4:0 upravil Veselý. "V obou poločasech jsme dokázali soupeře přehrávat kombinačními akcemi, vytvářet si hodně příležitostí," poznamenal k zápasu spokojený trenér Plzně Stanislav Levý.

Branky: 6. a 17. Psohlavec, 20. Jarolím, 77. Veselý

Sestava Plzně: I. poločas: Ilizi - Süsser, Müller, Knakal, Ĺ íma - Fillo, Procházka, Jarolím, Lecjaks - Psohlavec, Smejkal. II. poločas: L. Krbeček - Mudra, Rada, Zakopal, Ĺ íma - Malár, Trapp, Borek, Róth - T. Krbeček, Veselý.

Mladá Boleslav - Kladno 1:1 (1:1)

Smírně skončil duel Boleslaví s Kladnem. Jako první otevřeli skóre hosté. Neobsazený Killar hlavičkoval do protipohybu gólmana Millera a bylo to 1:0. Už za čtyři minuty Boleslav srovnala. Ăšspěšným střelcem byl Ordoš. Boleslav byla sice lepší, ale nerozhodný stav 1:1 vydržel až do konce. Spokojenější mohl být tak kouč Kladna Ĺ ilhavý, který si pochvaloval, že jeho svěřenci drželi se soupeřem krok.

Branky: 35. Ordoš - 31. Killar

Rozhodčí: Kovařík. Diváci: 200.

Mladá Boleslav: Miller (46. Ĺ eda) - T. Sedláček (33. Ĺ evinský), Kopic, Rolko, Palát (46. Hrdlička) - Nečas (65. Fabián), Ordoš (46. Matějovský), Rajnoch (72. Brezinský), M. Sedláček (46. Táborský) - Řezníček (46. Vaněček), R. Holub.

SK Kladno: Pavlík - Williams, Killar, Farbák (55. Beneš), Hamouz - Cigánek, Szabó (46. Jeslínek), Gross (60. A. Holub), Kalina (60. Čáp) - Pokorný, Kabele (46. Galbavý).

Sparta Praha - Artmedia Bratislava 2:2 (0:2)

Blízko porážky byli dnes sparťané. Až díky zlepšené hře v druhé půli vybojovali se slovenským protivníkem remízu 2:2. Ta vedla v Praze za dvacet minut 2:0. Na úvodní Obžerův gól navázal Halenár. Do druhé půle poslal kouč Bílek všech sedm náhradníků a hra Sparty se výrazně zlepšila. První gól domácích vstřelil Limberský v 54. minutě. Na konečných 2:2 srovnal Zabavník. Trenér Michal Bílek byl tak pochopitelně spokojen jen s druhým poločasem.

Branky: 54. Limberský, 65. Zabavník - 6. Obžera, 20. Halenár

Rozhodčí: Franěk. Diváků: 2300.

Sparta: Zlámal (46. Poštulka) - Pospěch (46. Zabavník), Řepka (46. Kadlec), Kladrubský (46. Mareš), Limberský (46. Kladrubský) - Kisel (46. Vršajevič), Sylvestre, Horváth (46. Bíro), Matušovič (46. Limberský) - Kulič (73. Rezek), Rezek (46. Holenda).

Artmedia: Kamenár (46. Hýll) - Čišovský (86. Mikulič), Borbély, Dosoudil, Burák (73. Adevunmi) - Obžera (64. Mráz), Guédé (90. Maroši), Kozák, Gajdoš (64. Ďurica) - Halenár, Oravec (73. Straka)