Zpět na » Synot liga » Čopjak zůstává v Třinci

Synot liga - Čopjak zůstává v Třinci

0

Líbilo se

03.07. - Fotbalový Třinec využil opci na svého trenéra Miroslava Čopjaka a ten si tak o rok prodloužil svůj pobyt v Třinci. Čopjak nahradil v hektické minulé sezóně Pavla Hajného a pomohl velkou měrou týmu k záchraně.

Třinec již zahájil přípravu a v jeho kádru je docela čilý ruch. Novými muži jsou: brankář Pavol Pronaj, obránci Ilja Zítka, Jaromír Matěj a Pavel Krejčíř. Nejzkušenější z nich je Pronaj, který mimo jiné působil v Českých Budějovicích. Matěj přichází na přestup z juniorky Baníku Ostrava.


Tým ještě mohou posílit hráči, kteří se zúčastní tvz. dvoudenního kempu, během kterého se o místo v kádru porve přes dvacet fotbalistů. Vesměs se jedná o dorostence a fotbalisty vracející se z hostování. V úterý dopoledne absolvují trénink pod dohledem Petra Sostřonka, který se vrátil na pozici vedoucího střediska mládeže a v odpoledne sehrají mezi sebou modelové utkání. Nejlepší z nich (mělo by jich být asi 11 nebo 12) bude v dvoudenním tréninkovém táboře pokračovat a ve středu odpoledne nastoupí ve druhém modelovém utkání proti hráčům stávajícího kádru.


Naopak třinečtí fanoušci už neuvidí Marka Vavrušu, Aleše Kluze a Patrika Mika. Všichni si hledají nové angažmá, protože jim nebyla prodloužena smlouva. Jozef Vreštiak opouští klub podle oficiální webu Třince z rodinných důvodů. Své hostování ukončili Petr Lisický a Radek Janeček.


Pokud nebude chtít Třinec bojovat do posledních kol o záchranu, musejí jistě přijít ještě někteří hráči.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fotbaltrinec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články