Zpět na » Synot liga » Šourek blízko přestupu do Slavie

Synot liga - Šourek blízko přestupu do Slavie

0

Líbilo se

02.07. - Čtyřiadvacetiletý obránce Vysočiny Jihlavy Ondřej Ĺ ourek se dohodl na smlouvě s pražskou Slavií a jeho přestup do zmíněného klubu je velmi pravděpodobný. Jihlava a Slavia se však ještě musí dohodnout na odstupném.

Ĺ ourek působí v Jihlavě už od roku 1996, odvedl pro tým cenné služby, a proto mu vedení v odchodu nechce bránit.

Jihlavský stoper se rozhodoval, zda na Vysočině zůstane nebo odejde do Prahy. Pro druhou variantu rozhodlo kvalitní mužstvo a vidina evropských pohárů. Samotný hráč si myslí, že odejít ve čtyřiadvaceti do špičkového klubu je v tuto chvíli pro něj velmi dobré řešení.

Platnost smlouvy nabyde až 1. ledna 2008, ovšem hráč může odejít už v létě. Vedení Vysočiny Jihlavy však chce okamžitě najít náhradu.

Ondřej Ĺ ourek s fotbalem začínal v Ledči nad Sázavou. Poté působil dva roky v Havlíčkově Brodu, odkud poté zamířil do Jihlavy. Na jaře 2001 si jako semnáctiletý připsal první druholigový start. Těch dosud nasbíral 105 a vstřelil v nich čtyři branky. Mimo jiné se v soutěžním ročníku 2004/05 podílel na historickém postupu do první ligy, v níž nastoupil čtyřiadvacetkrát. Českou republiku reprezentoval v kategoriích do 20 a 21 let.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články