Zpět na » Synot liga » Nedělní přípravné zápasy na Gambrinus ligu

Synot liga - Nedělní přípravné zápasy na Gambrinus ligu

0

01.07. - V nedělní přípravě se střetly Teplice se Slavií, Jablonec se slovenskou Trnavou a Kladno s Ameri Tbilisi z Gruzie. Proti soupeřům z ciziny se českým klubům nedařilo.

FK Jablonec 97 - Spartak Trnava 0:2 (0:0)

Po včerejší výhře Jablonce 13:0 nad Rudníkem se Severočeši střelecky naprosadili. Přesto byl trenér Kozel s nasazením svých svěřenců spokojen. Ăšnava byla na hráčích Jablonce znát. První poločas ještě drželi s Trnavou krok, v druhé půli pak dvakrát inkasovali a prohráli 0:2.

B: 59. Tomčák, 70. Kožuch

Jablonec: Bobok - Zábojník, Homola (48. Vošahlík), Krejčí, Flachbart (60. Hozda) - Baranek (33. Stožický), Kordula, Eliáš, Procházka (60. Svátek) - Zelenka, Hloušek (65. Nulíček)

SK Kladno - FC Ameri Tbilisi 0:2 (0:1)

Také Kladno prohrálo se soupeřem z ciziny 2:0. Kladenští fotbalisté nezvládli úvod první půle, měli špatný pohyb, a proto inkasovali. Po změně stran byli Kladno lepším týmem, ale soupeř ho potrestal z protiútoku.

Kladno: Kostolanský - Williams, Gross, Farbák (62. Beneš), Čáp - Cigánek, Hlava (62. Bayer), Pokorný, Kreuz - Galbavý (46. Zachariáš), Kousal (62. Kabele)

FK Teplice - Slavia Praha 3:0 (2:0)

Fotbalisté Teplic si hravě poradili s oslabenou Slavií. Kouč Jarolím pochopitelně nebyl po utkání spokojen: "Museli jsme hodně improvizovat v naší sestavě, dokonce jsme museli povolat dva hráče z B-týmu, kteří měli dovolenou. Dnešní utkání ukázalo, že někteří mladí hřáči mají před sebou ještě hodně práce." Teplice byli jasně lepším týmem. Základ vítězství položili v první půli. Nevýrazného soupeře dorazil v 79. minutě Rilke.

B: 19. Krmaš, 32. Gašparík, 79.Rilke

Teplice: Belic (46. Slavík) - Merzič (46. Rosa), Krmaš, Lukáš, Ryška - Ĺ tohanzl (46. Koukal), Doležal (79. Ljevakovič), Sabou, Gašparík (60. Hašek) - Verbíř (46. Vondrášek), Kroupa (67. Rilke)

Slavia: Kozáčik - Vácha , Studík, Nachtman, Hubáček - Dočkal (46. Bauer), Kalivoda (76. Costa), Costa (46. Volešák), Vrzal - Vlček (46. Zelinka), Gaúcho