Zpět na » Synot liga » Fanoušci Žiliny se už těší na předkolo

Synot liga - Fanoušci Žiliny se už těší na předkolo

0

Líbilo se

29.06. - Fanoušci mistrovské Žiliny se již těší na druhé předkolo Ligy mistrů, ve kterém zavítá nejdříve na Slovensko Slavia a poté přijdou Slováci do Prahy.

Napřed musí Žilina postoupit přes první předkolo a porazit lucemburský tým F91 Dudelange, což možná nebude tak jednoduché jak se zdá. Lucemburčané totiž před dvěma lety postoupili z prvního předkola poté, co vyřadili bosenský Zrinjski Mostar.

"Opatrnosti není nikdy dost. Běhat rychle a kopat do méče umí už v každé zemi. Jsme favoritem, ale to není vždy výhoda. I tak však věřím, že postoupíme a potrápíme Slavii, která bude zase velkým favoritem proti nám. Je to zkušené mužstvo s velkým počtem zápasů v LM i Poháru UEFA. Proto nepišme předčasně jak je roznesem a prosím naše fandy - juniory, aby nebyli potom příliš zklamaní. Ĺ ance jsou padesát na padesát a tak se těšme na dobrý fotbal," napsal na diskuzním foru oficiálních klubových stránek Žiliny jeden z fanoušků ohledně prvního předkola, ve kterým se utká MĹ K Žilina s klubem z lucemburského velkovévodství.

"Myslím, že je to jeden z nejpřijatelnějších soupeřů. Nemyslím si se týče úrovně, ale kdy se víc vyburcují hráči než proti Čechům," ptá se další fanoušek Žiliny. "Má to náboj. Myslím, že slávisti mají trochu obavy a mají mít proč! Do Prahy je to pro diváky na skok, snad žlutozelená vítězně zavlaje ve "stověžaté" a bíločervená bude na zemi," dodává tentýž fanoušek.

"Osobně jsem si přál Levski Sofii. Tak málo chybělo. Slavii vidím jako nejhorší možnost. Kdybychom hráli proti Rumunům, Bulharům,nebyla by až taková hrozba, že naši budou přemotivovaní. Kdybychom dostali Rangers či Turky, ti by násmožná podcenili a tehdy bychom jim ukázali naši sílu. Ale toto bude o hubu. Slavia je těžký soupeř, má o nás nejlepší informace z týmů co mohli dostat, navíc je tu ten český komplex. Doufám že naše média to zase nebudou nafukovat jako před zápasem Slovensko-Česko. Je třeba to brát tak, že jde jen o obyčejné předkolo, kde musíme posoupit. Nejde o žádný zápas století," přemýšlí nahlas další ze slovenských fanoušků.

"Je (Žilina) opravdu tak dobrá nebo je to tým, který chvilkově začal šlapat na paty lepším soupeřům? Hodně lidí už vidí Žilinu ve třetím předkole, ale já důvod, proč tomu tak je, neznám. A Ĺ esťák s Vršicem přece odešli," připomíná jeden ze sparťanů, kteří dnes v diskuzi na webu Žiliny napsali svůj komentář.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/mskzilina.sk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články