Zpět na » Synot liga » Sejdou se Blažek s Řepkou znovu v jednom klubu?

Synot liga - Sejdou se Blažek s Řepkou znovu v jednom klubu?

Sejdou se Blažek s Řepkou znovu v jednom klubu? © sportovninoviny.cz - Kamarádi Řepka s Blažkem

0

Líbilo se

01.11. - Podle serverů Sport.cz a Aktualne.cz je možné, že by Tomáš Řepka na jaře mohl nastupovat v dresu Vysočiny Jihlava. Stane se to?

Osmatřicetiletý stoper Českých Budějovic má smlouvu do léta 2013. Jenže momentálně si odpykává pětizápasový trest za vyloučení v Jablonci, a tak byl vyřazen mimo A-tým, ať se připravuje sám. Dokonce se spekujue o tom, že vedení jihočeského klubu se po konci podzimní části sezony rozhodne Řepkovu smlouvu předčasně vypovědět.

Ředitel Vysočiny Zdeněk Tulis má k dané situaci jasné stanovisko. "Z Budějovic bychom hráče věku Řepky asi těžko kupovali." Jenže Řepka může být opravdu od 1. ledna volným hráčem.

Jeho příchod si dovede představit i kouč nováčka František Komňacký. "Ve fotbale je možné všechno, takže představit si dovedeme ledaco. Zatím ale tuto věc neřešíme. Je hráčem Budějovic, takže ani není dost dobře možné o tom dopředu spekulovat," uvedl.

Zkušený trenér dále prozradil, že záleží i na postavení jeho týmu v tabulce. "Když budeme mít po podzimu 25 bodů a budeme v tabulce šestí, asi by nebylo taktické do mančaftu moc sahat. Naopak jestli už neuděláme ani bod a obrana bude hořet, určitě nějaké hráče shánět budeme."

Zahrát si s kamarádem Řepkou, taková vidina láká gólmana Jihlavy Jaromíra Blažka. Jestli se to opravdu stane, to se dozvíme v průběhu několika týdnů.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
camfuu - 04.11. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
Reklama
Anketa

Skončí Řepka v Jihlavě?

Ano. (17)

Ano. 73,9%

Ne. (6)

Ne. 26,1%
Celkový počet hlasů: 23
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články