Zpět na » Synot liga » O jihlavského střelce Tecla je zájem v zahraničí

Synot liga - O jihlavského střelce Tecla je zájem v zahraničí

O jihlavského střelce Tecla je zájem v zahraničí © fcvysocina.cz - Radost fotbalistů Vysočiny Jihlava

0

Líbilo se

02.10. - Dát v devíti zápasech osm gólů, to už je nějaká bilance! Chladné to nenechalo ani kluby ze zahraničí. Ty už si jméno dvaadvacetiletého kapitána Vysočiny Jihlavy dobře pamatují. Tuto informaci přinesl Deník Sport.

Na pátečním duelu s Příbramí seděli v hledišti zástupci PSV Eindhoven, Groningenu či West Bromwiche Albion. A nejlepší střelec ligy je rozhodně nezklamal. Nejprve penaltu vybojoval a poté ji i s přehledem proměnil.

Miroslav Fuks, tiskový mluvčí Vysočiny Jihlava, tuto informaci sám potvrdil. „Skauti se střídají, minule zde byli třeba zástupci Bayeru Leverkusen. Standa je rozhodně zajímavý hráč, ale nikde není psáno, že v zimě odejde. Má u nás dlouhodobou smlouvu. Skauti jej mohou sledovat, jak chtějí, ale stejně je vždycky na jeho manažerovi, koho k jednání o přestupu přizve.“

Sám Stanislav Tecl zatím podobné věci vůbec neřeší. „O to já se vůbec nestarám. Ani nevím, kdy a kdo mě sledoval. Chci mít klid na fotbal. Absolutně věřím svému agentovi panu Paskovi, který pro mě určitě dělá to nejlepší.“ Právě vedle Pavla Pasky se na pátečním utkání usadili i jeho kolegové z branže David Nehoda a Ondrej Chovanec, kteří doprovázeli své zahraniční partnery.

Zvýšený zájem zahraničních klubů vzbudily také výkony pravého záložníka Lukáše Masopusta. Devatenáctiletého fotbalistu přitom ještě na jaře málokdo znal.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz, isport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen ať zůstane a hraje dál tady

bohemak21
Reklama
Reklama
Nejnovější články