Zpět na » Synot liga » Vysoká výhra Teplic, těsná porážka Plzně

Synot liga - Vysoká výhra Teplic, těsná porážka Plzně

0

23.06. - Fotbalistům Teplic vyšlo parádně úvodní přípravné utkání na novou sezonu, když na hřišti Proboštova nasázeli šest branek. Zatímco Plzeňští na neutrálním hřišti v Blšanech podlehli slovenskému MFK Ružomberku 0:1.

TJ Proboštov - Teplice 0:6 (0:3)
Autorem první branky zápasu byl Pavel Verbíř, který poslal míč dalekonosnou ránou do proboštovské brány. Hattrickem se zaskvěl útočník Karel Kroupa. Ve druhém poločase se objevili v sestavě Teplic také dva testovaní hráči ze Srbska Admir Lievakovič a Ajdin Mahmutovič.

Branky: 35., 48. a 66. Kroupa, 12. Verbíř, 18. Doležal, 80. Rosa.
Teplice: Slavík (46. Belic) - Pimpara, Lukáš (46. Valenta), Krmaš (46. Rosa), Ryška (46. Merzič) - Ĺ tohanzl (46. Dragoun), Sabou (46. Ljevakovič), Doležal (46. Mahmutovič), Verbíř (46. Rilke) - Kroupa, Vondrášek.

Plzeň - MFK Ružomberok 0:1 (0:0) / hráno v Blšanech /
Tento duel se odehrál v Blšanech z důvodu, že je právě v této obci čtvrtý tým uplynulé sezony slovenské Corgoň ligy na soustředění pod vedením českého trenéra Přemysla Bičovského.. Ve vyrovnaném utkání sice byli hráči Plzně lepším týmem, ale Müllerovi, Radovi ani Zakopalovi se nepovedla dobrá koncovka. Jedinou brankou vsítil v 66. minutě Pilár po chybě obránce Jana Zakopala, který ztratil míč ve středu hřiště. Plzeňský kouč Stanislav Levý poslal na hřiště všechny hráče kromě Martina Filla, Tomáše Krbečka, kteří se vrátili z ME hráčů do 21 let, a Michala Smejkala.

Branka: 66. Pilár.
Plzeň - 1. poločas: Ilizi - Procházka, Müller, Knakal, Lecjaks - Mudra, Pilař, Borek, Ĺ íma - Psohlavec, Veselý.