Zpět na » Synot liga » Marek Jarolím trénuje v Teplicích, možná tam zakotví

Synot liga - Marek Jarolím trénuje v Teplicích, možná tam zakotví

Marek Jarolím trénuje v Teplicích, možná tam zakotví © fkjablonec.cz -

1

Líbilo se

08.09. - Po nevydařených námluvách s anglickým Sheffieldem Wednesday je možné, že sparťanský odchovanec Marek Jarolím skončí v prvoligových Teplicích. Ty po nevydařeném startu chtějí dále posilovat svůj kádr.

Osmadvacetiletý záložník naposled působil 3 sezóny v Jablonci, v jehož dresu vstřelil 12 ligových branek. V létě mu však skončila smlouva a novu odmítl prodloužit. Chtěl totiž vyzkoušet zahraniční angažmá, které mu ale zatím nevyšlo.

"Domluvil jsem se s teplickým šéfem panem Hrdličkou, jehož férový přístup k jednání se mnou mě moc mile překvapil a hodně potěšil, i s trenérem, že s nimi můžu trénovat," přiznal Jarolím. "Je to pro mně velká výhoda, protože jsem dlouho nehrál."

Možnosti získat angažmá v zahraničí se však stále nezříká a do konce týdne si nechává otevřená vrátka. "S Teplicemi jsme probrali další varianty. Ve hře mám totiž ještě nějaké nabídky ze zahraničních klubů, hlavně z ukrajinských, které musím zvážit. Ale pokud by nic nevyšlo a nepohnulo se dál, měl bych hrát za Teplice. Rozhodnout by se mělo do neděle."

Zájem o zkušeného ofenzivního záložníka přiznal i František Hrdlička, ředitel severočeského klubu. "O Jarolíma máme velký zájem, o jeho kvalitách ani není potřeba mluvit."

Teplice se po Jakubu Podaném snaží ze Sparty získat i chorvatského útočníka Andreje Keriče. "Snažíme se zvýšit konkurenci v kádru," zdůraznil Hrdlička.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gammb - 09.09. Odpovědět

sázení, kvalitní info

http://nete.bloger.cz/

gammb
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články