Synot liga - Marek Jarolím na zkoušce v Sheffieldu Wednesday

Marek Jarolím na zkoušce v Sheffieldu Wednesday © swfc.co.uk - Marek Jarolím v dresu Sheffieldu Wednesday

2

08.08. - Čeští fanoušci se možná dočkají dalšího fotbalisty, který získá angažmá v Anglii. Druholigový nováček Sheffield Wednesday totiž zkouší záložníka Marka Jarolíma, který naposled působil v Jablonci.

V uplynulé sezóně nastoupil osmadvacetiletý středopolař do 26 ligových zápasů v dresu Jablonce a vstřelil 4 branky. Po skončení smlouvy je však nyní bez angažmá.

To si snaží vydobýt na ostrovech. Za vítěze třetí anglické ligy už dokonce nastoupil k přípravnému utkání proti West Bromwichi Albion (1:1) a odehrál 40 minut ve druhém poločase.

Podle kouče Davea Jonese dostane český záložník i další šance a až poté se uvidí, jestli mu klub nabídne angažmá.

Jarolím odehrál v české lize 182 zápasů, ve kterých vstřelil 27 gólů. Působil v obou pražských S, Boleslavi, Plzni a naposledy právě v Jablonci.