Zpět na » Synot liga » Příprava: Most - Slavia 1:3

Synot liga - Příprava: Most - Slavia 1:3

0

14.07. - Jako jediný web jsme přenášeli přípravný zápas při příležitosti oslav devadesáti let fotbalu v Křešicích. Utkal se Most v zápise vedený jako domácí tým a Slavia.

SLEDOVALI JSME ONLINE

Do utkání vstoupila lépe Slavia, která již brzy vedla o dvě branky. V závěru poločasu snížil mostecký Pilař. Ve druhém poločase přidal třetí branku Slavie stoper Studík.

19. min

Slavie vede 1:0! Necid se Ĺ ventem zakombinovali před vápnem soupeře, druhý jmenovaný se po zákroku mosteckého obránce ocitl na zemi a rozhodčí odpískal přímý kop. K zahrávání přímého kopu se postavil Kalivoda, který našel přihrávkou Ĺ venta, který vracel míč před mosteckou branku a tam se prosadil Necid.

27. min

Slavie vede 2:0! Necid vyhrál hlavičkový souboj, míč se dostal k jeho parťákovi z útoku Ĺ enkeříkovi a ten lobem překonal brankáře Svobodu.

44. min

Most snižuje! Oboay unikl po levé straně, ve vápně našel Pilaře, který těsně před přestávkou snížil na 1:2.

63. min

Slavie dala gól! Na rohový kop si naběhl Studík a zvyšuje vedení Slavie na 3:1.

Branky: 16. Necid, 26. Ĺ enkeřík, 63. Studík - 45. Pilař.
Slavia: I. poločas: Diviš - Dřížďal, Ĺ ourek, Brabec, Ĺ iglič - Ĺ micer, Kalivoda, Tavares, Ĺ vento - Ĺ enkeřík, Necid. II. poločas: Kozáčik - Kopřiva, Studík, Aračič, Hubáček - Zelinka, Ĺ vec, Belaid, Vrzal - Gaúcho, Vlček.
Most: Svoboda - Loos, Webster, Procházka, Trubila (46. Thomas) - Kavars (46. Jovany), Pilař, Schut, Oboya - A. Mendy (46. Jonathan), Ĺ típek (46. Wilfried).