Zpět na » Synot liga » Abrahám přestupoupil do Sparty

Synot liga - Abrahám přestupoupil do Sparty

0

Líbilo se

11.07. - Do pražské Sparty, týmu úřadujícího ligového mistra, přestoupil dnes dopoledne osmadvacetiletý defenzivní záložník konkurenční Mladé Boleslavi Martin Abrahám.

Martin Abrahám je v krátké době po útočníkovi Marku Kuličovi, který na Letnou zamířil z města škodovek v zimě, druhou posilou Sparty z kádru boleslavských konkurentů v boji o evropské poháry.

Během dnešní noci probíhalo dolaďování transferu, během kterého se zástupci obou klubů dohodli na tom, že spolu s finančním vyrovnáním zamíří do Boleslavi na půlroční hostování také Petr Voříšek, kmenový hráč Sparty, jenž v poslední době strávil na hostování v Rapidu Vídeň.

Středočeši měli právě hráčskou náhradu jako jednu z hlavních podmínek přestupu, požadovali buď Ondřeje Kúdelu nebo právě Petra Voříška.

Abrahám sice působil v Brně, jenže nejvyšší soutěž v tamějším klubu neokusil. Proto přestoupil do Synotu (dnešní Slovácko - pozn. red.), ve kterém před sedmi lety poprvé nastoupil do prvoligového zápasu. Před dvěmi lety přestoupil do Liberce, se kterým loni získal mistrovský titul. V létě poté přestoupil do Mladé Boleslavi.

V lize odehrál Martin Abrahám 146 utkání, vstřelil dva góly.


Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články