Zpět na » Synot liga » Do Baníku se vrací také Magera, hostovat bude do konce sezony

Synot liga - Do Baníku se vrací také Magera, hostovat bude do konce sezony

Do Baníku se vrací také Magera, hostovat bude do konce sezony © fcb.cz - Útočník Lukáš Magera v dresu Baníku

1

Líbilo se

21.02. - Útočník Lukáš Magera bude zase oblékat dres Baníku Ostrava. Vedení slezského klubu se s hráčem a anglickým Swindonem dohodlo na půlroční hostování. V minulosti si vytáhlý útočník na hřišti rozuměl se Svěrkošem, který se na Bazaly vrátil na podzim.

Magera je ofenzivním fotbalistou, který má trápícímu se Baníku pomoct k záchraně v soutěži. Hned první jarní kolo ukázalo, že Ostravany čeká těžká práce. Směrem do útoku jim to moc nešlo.

"Tak jak to v těchto hektických dnech v Baníku chodí, seběhlo a domluvilo se to opravdu doslova ze dne na den. Ale jsem rádi, že jsme to stihli dořešit ještě před uzávěrkou přestupů. Hráč jeho kvalit nám nepochybně pomůže," řekl k transakci předseda představenstva Petr Šafarčík, který také uvedl, že na příchodu Magery se výrazně podílel Marek Jankulovski, jenž včera oznámil ukončení hráčské kariéry.

"Je třeba říci, že velké penzum práce v příchodu Lukáše Magery odvedl Marek Jankulovski. Absolvoval sérii telefonátů s italským manažerem Swindonu Paolem Di Caniem a vyjednal, že nám Lukáše do konce sezony uvolní. Pak už to bylo na naší dohodě s hráčem a k té jsme dospěli velmi rychle. Jednání s Lukášem bylo velice korektní," pochvaloval si Šafarčík.

Devětadvacetiletý fotbalista se do Ostravy vrací po třech a půl letech, které strávil v rumunském Temešváru a následně anglickém Swindonu. Ten hraje až čtvrtou nejvyšší soutěž.

Hráč, který si připsal i čtyři starty za národní tým, by mohl být trenéru Malurovi k dispozici už v sobotním zápase proti Jablonci. Musí však včas dorazit transferkarta.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
caaj - 22.02. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://cospe.bloger.cz/

caaj
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články