Zpět na » Synot liga » Bajer odmítl podepsat smlouvu v Olomouci a byl vyřazen z kádru

Synot liga - Bajer odmítl podepsat smlouvu v Olomouci a byl vyřazen z kádru

Bajer odmítl podepsat smlouvu v Olomouci a byl vyřazen z kádru © sigmafotbal.cz - Radost hráčů Sigmy Olomouc

1

Líbilo se

24.01. - Sigma Olomouc nepočítá pro jarní část Gamnbrinus ligy s kreativním záložníkem Lukášem Bajerem, jemuž v létě vyprší na Hané kontrakt a on nemá zájem o jeho prodloužení. Informují o tom v úterý oficiální stránky klubu z Moravy.

"V pondělí odjíždíme do Turecka, tam pojede dvaadvacet hráčů,“ řekl Jan Gottvald, sportovní manažer SK Sigma Olomouc.

„Z kádru vypadl Bajer, který nechce podepsat prodloužení smlouvy. Ta stávající mu končí v létě, chce upřednostnit zahraničí. Vynaložili jsme veškeré síly k tomu, aby tady zůstal, ale trvá na odchodu. Rozhodli jsme se, že by nemělo cenu ho přemlouvat," uvedl sportovní ředitel Sigmy Jan Gottvald.

Ten dále potvrdil, že v týmu bude na jaře hostovat Martin Jirouš ze Sparty, jehož si Olomoučtí nejprve otestovali. Nyní má dorazit na zkoušku stoper Slovanu Bratislava Peter Jánošík. Nastoupí ve čtvrtečním utkání s Karvinou a sobotním duelu proti Dunajské Stredě.

"Po těchto zápasech se rozhodneme, jestli si ho necháme. Osobně jsem přesvědčený, že potřeba dalšího stopera není. Ale s touto variantou přišel trenér Uličný, takže jsem přistoupil na tu možnost, aby přišel. Je to hráč Slovanu, má něco za sebou, myslím, že by nám mohl požadavky splnit. Ale rozhodnutí si udělají trenéři. Když ho bude Petr Uličný chtít, tak tady zůstane do léta, pokud se osvědčí, v létě bychom ho udělali natvrdo," má jasno Gottwald.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nestei - 25.01. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz

nestei
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články