Zpět na » Synot liga » David Bystroň dopoval, potvrdila analýza

Synot liga - David Bystroň dopoval, potvrdila analýza

David Bystroň dopoval, potvrdila analýza © sueddeutsche.de - David Bystroň

0

Líbilo se

12.01. - Devětadvacetiletý obránce Viktorie Plzeň David Bystroň měl po listopadovém zápase Ligy mistrů v Minsku proti BATE Borisov skutečně pozitivní dopingový nález, potvrdila kontrolní analýza B vzorku z rakouských laboratoří. Agentuře Mediafax to sdělil tiskový mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.

"Informace ze strany UEFA obsahovala pouze toto krátké oznámení s tím, že podrobná analýza dorazí v příštím týdnu. Zhruba ve stejném termínu budeme očekávat také informace o dalším postupu včetně termínu disciplinárního řízení," řekl Pillár.

Bystroňovi hrozí v nejlepším možném případě podmínka, může však dostat trest zákazu činnosti až na čtyři roky. Evropská fotbalová unie (UEFA) s největší pravděpodobností potrestá českého zadáka dvouletým zákezem činnosti.

Západočeský klub prostřednictvím tiskového mluvčího potvrdil, že konečné stanovisko zaujme Viktoria až v závislosti na dalších informacích a výsledcích řízení UEFA. "Počkáme na výsledky očekávaného disciplinárního řízení, následně zaujmeme jasné stanovisko," prohlásil Pillár.

Devětadvacetiletý Bystroň, který byl v úterý osobně přítomen otevření B vzorku, se k záležitosti nebude vyjadřovat.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
geroo - 12.01. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

geroo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články