Zpět na » Synot liga » František Cipro: Jestli si to Řepka nerozmyslí, tak bude v Českých Budějovicích pozdvižení

Synot liga - František Cipro: Jestli si to Řepka nerozmyslí, tak bude v Českých Budějovicích pozdvižení

František Cipro: Jestli si to Řepka nerozmyslí, tak bude v Českých Budějovicích pozdvižení © dynamocb.cz - František Cipro oficiálním skautem v Dynamu.

0

Líbilo se

07.01. - Trenér fotbalistů SK České Budějovice František Cipro přijel v sobotu se svým týmem do Satalic k utkání A skupiny Tipsport ligy a ze všech stran na něj zaznívalo stále jedno jméno: Tomáš Řepka. Angažmá bouřliváka, který v prosinci skončil ve Spartě, je prý na spadnutí.

"Náš generální manažer Jiří Kotrba mi řekl, že v pondělí odešle smlouvu Řepkovu manažerovi Pavlu Paskovi a všechno by se to mohlo třeba až v úterý podepsat. Přesně nevím, já jsem u těcj jednání nebyl. Pokud se nic nezadrhne, tak by za námi mohl v pondělí nebo v úterý přijet do Frymburka na Lipno, kam v neděli odjíždíme na kondiční soustředění. Jestli za nás nastoupí příští sobotu v Tipsport lize proti Hradci, tak budete mít v Satalicích asi vyprodáno," prohlásil Cipro.

Bývalý hráč Slavie a zkušený čtyřiašedesátiletý kouč, který získal v roce 1996 titul se Slavií po 49 letech čekání, vnímá s humorem, že se v Českých Budějovicích potká coby zarytý slávista s ortodoxním sparťanem.

"Tohle není případ Františka Straky. Já bych do Sparty nikdy nešel, stejně jako Řepka do Slavie. Oba jsme ve třetím klubu a žádný problém tady nebude. On chce hrát, my potřebujeme pomoct v boji o záchranu. A myslím, že nám také chybí silná osobnost v kabině. Mělo by to všechno do sebe dobře zapadnout. Jestli si to Tomáš Řepka nerozmyslí, tak bude v Českých Budějovicích velké pozdvižení," řekl s úsměvem František Cipro.

Míru jistoty, zda Řepka skutečně oblékne českobudějovický dres, zatím Cipro nechtěl komentovat. "Já s ním určitě nebudu mít žádné problémy. Je to fotbalista. Ale u něj člověk nikdy neví, už se párkrát stalo, že se někde s někým dohodl a rozmyslel si to přes noc. Teď je asi všechno na manažerovi Pavlu Paskovi, který si s Řepkou v pondělí sedne nad smlouvou. Pak teprve uvidíme," dodal Cipro.

Michael Künzel / Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
geroo - 11.01. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

geroo

tak čtrnácté místo možná teď uděláte..

fcchelsea
Yakuza - 08.01. Odpovědět

Pro Dynamo bude Řepka jistě přínosem, ať se mu a celému týmu daří!

Yakuza
Ady10 - 07.01. Odpovědět

Tomi u nás ? Konečně Hráč, kterej umí Smajlík 1 co víc k tomu dodat

Ady10
Reklama
Reklama
Nejnovější články