Zpět na » Synot liga » Tomáš Řepka má blízko k přestupu do Dynama České Budějovice

Synot liga - Tomáš Řepka má blízko k přestupu do Dynama České Budějovice

Tomáš Řepka má blízko k přestupu do Dynama České Budějovice © sparta.cz - Tomáš Řepka s pohárem

1

Líbilo se

07.01. - Osmatřicetiletý stoper Tomáš Řepka, který v prosinci ukončil smlouvu ve fotbalové Spartě, má blízko k přestupu do Dynama České Budějovice. Řekl to v sobotu v Satalicích před utkáním skupiny A zimní Tipsport ligy trenér Dynama František Cipro.

"Dopoledne se sešli náš generální manažer Jiří Kotrba a sportovní manažer Roman Rogoz s Tomášem Řepkou a dohoda zní tak, že příští sobotu by měl Tomáš nastoupit za náš tým v dalším zápase Tipsport ligy proti Hradci Králové. Jak to bude se smlouvou zatím nemohu říct nic bližšího, nic podepsaného zatím není," řekl František Cipro agentuře Mediafax.

Jiří Kotrba je toho názoru, že s Řepkou je všechno na dobré cestě. "Shodli jsme se na podmínkách smlouvy, nebyl v tom problém. V pondělí chceme návrh kontraktu poslat jeho agentovi Pavlu Paskovi, a když v tom písemném znění nebude žádný zádrhel, tak bychom to mohli například v úterý podepsat," potvrdil Jiří Kotrba.

S Řepkou řešil i podrobnosti jeho působení na jihu Čech. "Jeho maminka má ve Vrbném, což je skoro v Českých Budějovicích, rodinný dům a v něm je volné celé jedno patro. Tomáš si myslí, že by nedojížděl z Prahy, ale bydlel u matky i s celou rodinou," dodal Kotrba.

Manažer Pavel Paska byl však v otázce velmi diskutovaného angažmá Tomáše Řepky v Dynamu České Budějovice zdrženlivější. "Nechci se k tomu zatím konkrétně vyjadřovat, něco budu kolem toho řešit až večer. Teď jsem v Německu. V případě Tomáše Řepky jsem si vždycky jistý, až když je podepsáno," poznamenal Pavel Paska, jehož agentura ISM Tomáše Řepku zastupuje.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
geroo - 11.01. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

geroo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články