Zpět na » Synot liga » Vedení fotbalové Slavie Praha se dohodlo se záložníkem Hlouškem na ukončení hostování

Synot liga - Vedení fotbalové Slavie Praha se dohodlo se záložníkem Hlouškem na ukončení hostování

Vedení fotbalové Slavie Praha se dohodlo se záložníkem Hlouškem na ukončení hostování © slavia.cz - Adam Hloušek

0

Líbilo se

21.12. - Vedení prvoligového fotbalového klubu SK Slavia Praha se dohodlo na ukočení hostování se záložníkem Adamem Hlouškem, který už tedy nebude v následujícím roce oblékat dres sešívaných a dává přednost zahraničnímu angažmá.

"Klub se s Adamem Hlouškem dohodl na ukončení profesionální smlouvy k 31. prosinci 2011," uvedla mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

"Na dobu strávenou ve Slavii budu samozřejmě vždycky vzpomínat jen v dobrém, mám to tady rád. Když jsem se v létě vracel do české ligy, v úvahu pro mě přicházela jenom Slavia. Fanouškům bych chtěl poděkovat za jejich podporu, kterou Slavii vyjadřovali i v dobách, kdy se nám zrovna příliš nedařilo. Slavii budu nadále držet palce, věřím, že se brzy vrátí na ty přední příčky, kam patří," uvedl k situaci sám Hloušek.

Ten oslavil v úterý třiadvacáté narozeniny. Do Slavie přišel v červnu roku 2009. V lednu 2011 odešel na půlroční hostování do německého Kaiserslauternu. V létě se ale do Slavie vrátil na hostování do konce sezony z Jablonce. V podzimní části Gambrinus ligy odehrál 11 zápasů a připsal si jednu branku v zápase s Příbramí. Celkem za Slavii naskočil do 29 ligových zápasů, ve kterých vstřelil pět gólů.

Nyní má Hloušek namířeno do zahraničí. Zájem o jeho služby už projevil německý Norimberk.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 26.12. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

cupes
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články