Zpět na » Synot liga » Tomáš Řepka: Lidé ve Spartě by se měli zamyslet, jestli je jejich jednání morální

Synot liga - Tomáš Řepka: Lidé ve Spartě by se měli zamyslet, jestli je jejich jednání morální

Tomáš Řepka: Lidé ve Spartě by se měli zamyslet, jestli je jejich jednání morální © sparta.cz - Tomáš Řepka

1

Líbilo se

21.11. - Fotbalový obránce pražské Sparty Tomáš Řepka už několik měsíců nehraje a v rozhovoru pro pondělní vydání deníku Sport se pustil do kritiky sparťanského vedení. Řepkovi se nelíbí hlavně styl komunikace, jaký vůči němu a některým jeho spoluhráčům zástupci klubu zvolili.

Sedmatřicetiletý Řepka hrál ve Spartě v letech 1995-1998 a po návratu ze zahraničí opět od roku 2006. Jeho milovaný klub se k němu ale nyní nezachoval nejlépe a na podzim odehrál jen tři první ligové zápasy, od té doby vůbec nedostává šanci. "Lepší už to nebude, jen trénuju a trénuju," popisuje svou situaci Řepka v rozhovoru pro deník Sport.

"Je to na hlavu. Byl jsem dvacet let zvyklý hrát v základu a najednou se pánové nedomluví, co se mnou vlastně budou dělat a udělají rozhodnutí beze mě. Ale já věřím, že se jim to jednou vrátí, že to pochopí a chytnou se za rypák," uvedl Řepka.

O konkrétních lidech ve Spartě ale přes média hovořit nechce. "Oni to vědí, o kom mluvím, to je každému jasné. Já je jmenovat nebudu," řekl rezolutně Řepka, kterého nejvíc štve styl komunikace, respektive absence komunikace od vedení k hráčům. "Jde o takovou tu nekomunikaci, aroganci, ignoraci a povýšenost. To mě nejvíce štve. A nejsem v tom jen já, ale i spousta dalších vynikajících fotbalistů, se kterými bylo ve Spartě zacházeno jako se mnou. Ti lidé nahoře by se měli zamyslet, jestli je jejich jednání vůbec morální," doplnil Řepka.

Ten stále doufá, že se někdy ve sparťanském dresu objeví na trávníku. Už kvůli fanouškům. "Jsem sparťan a zůstanu tady, dokud to půjde, i když si samozřejmě ještě chci někdy kopnout do míče. Podpora fanoušků je pro mě největší satisfakcí. Děkuji všem lidem, kteří mě mají rádi. Mé srdce zůstane navždy na Spartě, což sparťané vědí a nezapomenou. Je hodně fotbalistů, kteří kopali za Spartu a byli větší špílmachři, ale takovéhle pocty se jim nedostalo," prohlásil Řepka.

Kromě Sparty ho v poslední době naštval i František Straka, který ač prohlašoval, že je velkým sparťanem, vzal trenérské místo ve Slavii. "Pro mě je to obrovské zklamání. Už jsem si vymazal jeho telefonní číslo, u mě skončil," glosoval situaci Řepka. "A že mě lanaří do Slavie? To je nějaký silvestrovský vtip. Franta mi volat nebude, protože mě zná," utnul rázně spekulace Řepka.

Co s ním bude dál? "Teď se dávám dohromady a zase do toho šlápnu. Pokusím se znovu vrátit. Nevím, jestli ve Spartě, nebo v jiném klubu. Udělám maximum pro to, abych se vrátil," řekl Řepka, který nečeká, že by mu pomohly avizované změny na trenérské pozici i ve vedení Sparty. "To se mě netýká, i když nějaké změny by mančaftu prospěly. Když se mění a vyhazují hráči, plive se na ně, měl by tento proces probíhat i u trenérů a vedení. Doufám, že se to povede a ta změna nastane. Kdybych se vrátil na hřiště, nedělal bych to kvůli sobě, trenérům nebo vedení, ale jen kvůli lidem. Když na to budu mít, budu rád pro fanoušky kopat," dodal Řepka.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
maros12 - 21.11. Odpovědět

Porter13: výborně. Souhlas. Tomáš Řepka: Lidé ve Spartě by se měli zamyslet, jestli je jejich jednání morální >>> že Ty ses někdy nad sebou zamyslel a kdo je tady arogantní? Ježiši to je čurááák.. běž už do hajzlu. Nebo běž do Viktorky Smajlík 5 Smajlík 5

maros12

Jinak pěkně Tome: Kromě Sparty ho v poslední době naštval i František Straka, který ač prohlašoval, že je velkým sparťanem, vzal trenérské místo ve Slavii. "Pro mě je to obrovské zklamání. Už jsem si vymazal jeho telefonní číslo, u mě skončil,"

CarlosTevez1

Tomášku a něchtěl by si jít už do hajzlu...

Porter13

spíš jsi chtěl napsat ať konečně táhne duo kašpárku Chovanec, Hašek ne?

CarlosTevez1

Celá Spartička je prohnilá,takže at táhnou dohajzlu všichni i ze Slávistama...

Porter13
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články