Zpět na » Synot liga » Slavný návrat Jankulovského dopadl neštastně, hráč se po několika minutách zranil

Synot liga - Slavný návrat Jankulovského dopadl neštastně, hráč se po několika minutách zranil

Slavný návrat Jankulovského dopadl neštastně, hráč se po několika minutách zranil © fcb.cz - Zraněný Marek Jankulovski (Baník Ostrava)

2

Líbilo se

15.10. - Těšil se trenér Malura, hráči Baníku i jeho fanoušci. Bývalý reprezentanční obránce Marek Jankulovski se vrátil na Bazaly a proti Hradci měl alespoň na několik minut nastoupit. To se stalo, jenže podle plánu to nevyšlo. Jakulovski musel po osmi minutách na hřišti odstoupit kvůli zranění.

Běžela 65. minuta a Bazaly ožily. Ze hřiště odcházel útočník Zdeněk Šenkeřík a na něj vyběhl Marek Jankulovski, který se na ostravský trávník vrátil po jedenácti letech strávených v cizině.

Celý stadion se postavil a začal tleskat, Jankulovskému návratu tleskali i hostující fanoušci, kteří do Ostravy přijeli povzbudit své mužstvo.

A právě nejdůležitější moment utkání se odehrál za čtyři minuty. Lukeš po domluvě s Jankulovskim zahrál standardní situaci, míč perfektně poslal do vápna a stoper Vomáčka vstřelil jediný gól zápas. Euforie z příchodu hvězdného fotbalisty vystřídala radost ze vstřelené branky.

Jenže pak přišel nešťastný okamžik. Jankulovski zůstal po jednom ze soubojů ležet na trávníku a vypadalo to s ním hodně špatně. O chvíli později už bylo jasné, že vítěz Ligy mistrů z roku 2007 bude střídat. Hvězdný fotbalista opustil trávník na nosítkách.

Jak vážné bude zranění, ukáže magnetická rezonance. Tu hráč podstoupí v neděli. "Zatím nic konkrétního nevíme, jisté je, že se jedná o operované koleno. Marek v neděli podstoupí vyšetření magnetickou rezonancí," řekl ředitel komunikace Baníku Michal Otava.

Podle prvních zpráv by však zranění nemuselo být vážné, při snaze dosáhnout na míč se mu podlomilo koleno.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
NWM123 - 16.10. Odpovědět

To bylo rychlí...

NWM123
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články