Zpět na » Synot liga » Chyběl nám větší důraz, litoval po další prohře kouč Baníku Malura

Synot liga - Chyběl nám větší důraz, litoval po další prohře kouč Baníku Malura

Chyběl nám větší důraz, litoval po další prohře kouč Baníku Malura © fcslovacko.cz - Pavel Malura

1

Líbilo se

28.08. - Fotbalisté Baníku Ostrava ani napopáté v nové sezoně nezískali ligové body a po sobotní domácí prohře 0:1 s Bohemians 1905 zůstávají v tabulce předposlední. Ohlasy obou trenérů přinesl v sobotu web slezkého celku.

"Vytvořili jsme si velký tlak, ale bohužel bez úspěchu. Předvedená hra byla podle mě v pořádku, bohužel ve finální fázi jsme se nedokázali prosadit. Soupeř nás předčil v důrazu a to zřejmě rozhodlo, protože v soupeřově šestnáctce nám něco chybělo. V té finální fázi se musíme ještě zlepšit. Kromě břevna a dvou nebo tři hlaviček to nebylo ono," prohlásil trenér Baníku Ostrava Pavel Malura.

Ten byl spokojený se stoperem Benjaminem Vomáčkou, nová posila Baníku okamžitě naskočila do základní sestavy.

"Během týdne mě přesvědčil, proto jsem na něho vsadil a poslal ho do základní sestavy. V zápase jsem s ním byl spokojený. Do obranné fáze přinesl to, co nám v minulých zápasech scházelo. Ke konci jsem ho však musel vystřídat, protože delší dobu nehrál. Ale celkově spokojenost za to, co předvedl," dodal Malura.

Podle kouče Bohemians 1905 Pavla Medynského sehrála klíčovou roli dobře zvolená taktika. "Vítězství nás velmi těší. Přistoupili jsme k utkání zodpovědně, vstřelili brzo gól a pak jsme se zatáhli. Tato taktika nám vynesla tři body," uvedl spokojený hostující kouč.

Medynský nechal celý zápas na lavičce i talentovaného ofenzivního záložníka Nicolase Šumského, který byl po vyřešení administrativních náležitostí svého přestupu poprvé na soupisce "Klokanů".

"Minulé zápasy jsme hráli v sestavě, která se osvědčila. Navíc Nicolas nebyl delší dobu v zápasovém zatížení. Ale přemýšlel jsem, že ke konci bych ho na hřiště pustil, ale vyvinulo se to jinak a nešlo to. Určitě dostane příležitost v dalších zápasech," uzavřel kouč Bohemians 1905.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceme - 29.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme

Baník sestoupí asi.....

tulenzdukly
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články