Zpět na » Synot liga » Pro Drobisze je trest jako konec kariéry, tvrdí olomoucký obránce Škerle

Synot liga - Pro Drobisze je trest jako konec kariéry, tvrdí olomoucký obránce Škerle

Pro Drobisze je trest jako konec kariéry, tvrdí olomoucký obránce Škerle © sigmafotbal.cz - Petr Drobisz

1

Líbilo se

19.08. - Čtvrteční trest Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zaskočil celou šatnu Sigmy Olomouc, odpočet devíti bodů, čtyřmilionová pokuta a především rok a půl zákazu činnosti pro brankáře Petra Drobisze Hanáky překvapil. V rozhovoru pro agenturu Mediafax to přiznal stoper Aleš Škerle.

Škerle je zástupcem kapitána Radima Kučery, který před více než dvěma roky, kdy ke korupčnímu jednání ve 30. kole předloňského ročníku mělo dojít, v klubu ještě nebyl, protože působil v německém Bielefeldu. Čtvrteční trest Disciplinární komise FA ČR zaskočil celou šatnu.

„Jsme v šoku, celou dobu tvrdíme, že jsme nevinní, a teď tohle. Ale v šatně jsme si řekli, že se nebudeme k rozhodnutí vyjadřovat a budeme se soustředit na fotbal. Navíc to ještě není konečný verdikt, klub se bude odvolávat,“ neztrácí naději Škerle, který spolu s Drobiszem a Janotkou ve čtvrtek před disciplinární komisí také vypovídal.

K trestu se přeci jen nakonec krátce vyjádřil. „Chtěli jsme hrát o evropské poháry, to by za současné situace asi bylo hodně těžké. Každopádně teď v neděli proti Slovácku budeme mít mimořádnou motivaci vyhrát a dostat se do plusových hodnot,“ přidává k situaci Sigmy Olomouc, která má nyní v tabulce minus dva body.

Nejhorší trest podle Škerleho vyfasoval brankář Drobisz. V jeho pětatřiceti letech je rok a půl zákazu činnosti prakticky koncem kariéry. „To je pro něho fakticky konec,“ lituje svého kolegy. „Ale zatím jsem s ním nemluvil. Spíš toho bude mít dost, takže se s tím musí srovnat v klidu,“ dodal Škerle.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceme - 24.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme
ceme - 23.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme

Jóóó chlapče můžeš si za to sám. Dělat si to nemusel... Smajlík 10

Martin04
ceme - 20.08. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme
voza8 - 23.08. Odpovědět

nejhorší na tom je, že jestli to opravdu udělal (žádný konkrétní osvědčený důkaz neexistuje), tak to nedělal z vlastní hlavy, ale někdo ho to k tomu přinutil, jak už to dneska bejvá. Nechtěl bych kariéru končit zrovna takhle.

voza8
Reklama
Reklama
Nejnovější články