Zpět na » Synot liga » Baník dělá individuální chyby a dostává góly. Hráči budou odcházet, nechal se slyšet Malura

Synot liga - Baník dělá individuální chyby a dostává góly. Hráči budou odcházet, nechal se slyšet Malura

Baník dělá individuální chyby a dostává góly. Hráči budou odcházet, nechal se slyšet Malura © fcslovacko.cz - Pavel Malura

2

Líbilo se

07.08. - Ostravský Baník dostal během dvou kol sedm branek, což je důsledkem mnoha individuálních chyb v defenzivě. Trenér Pavel Malura navíc prohlášil, že hráči, kteří nebudou za Baník dýchat, se s dresem slezského klubu rozloučí.

Pavel Malura s hráči Baníku pracoval po vyhazovu jeho předchůdce Karola Marka od pondělka.

"Těžko mohl někdo čekat, že hned v prvním zápase všechno změním. Ovšem do utkání jsme šli s tím, že budeme agresivně napadat a narušovat hru Sigmy ve středu pole. Jakž takž se nám to zpočátku dařilo," těšilo Maluru.

Jenže v dalším průběhu nejprve obránce Jozef Adámik v pokutovém území zbytečně fauloval bývalého hráče Baníku Adama Varadiho a nařízenou penaltu proměnil Rossi. Ten samý hráč se těsně před koncem první půle prosadil po rohovém kopu. Znovu šlo o individuální selhání defenzivy. "Konkrétně u této branky to byla chyba dvou nebo tří hráčů," řekl po utkání obránce Tomáš Marek, jenž patřil k lepším hráčům v ostravském dresu.

Během týdne se navíc začaly objevovat zprávy, že někteří hráči nebudou pod Malurou dostávat příležitosti. Hovořilo se o obránci Adámikovi a záložníkovi Hušbauerovi. Právě Hušbauer, kterému už údajně agent vyřizuje angažmá ve druholigové Jihlavě, nastoupil do zápasu až v závěřečných minutách.

To pochopitelně současného Baníku rozzlobilo. "Je to docela zvláštní. Já média až tak nesleduju, takže mě po zápase ta informace taky zaskočila. Ale je zvláštní, že si hráč stěžuje už v prvním týdnu pode mnou a že ví, že nebude dostávat šanci. Jestli to tak vidí, tak může jít," prohlásil.

"Někteří k tomu přistupují tak, že Baník je jenom na to, aby se v něm ukázali a zahráli si fotbálek. Budou odcházet, jeden, druhý, třetí. Přijdou takoví, kteří nemají třeba takové fotbalové jméno, ale charakterově jsou lepší. A s takovými se liga dá v pohodě hrát," dodal rozhořčeně Malura.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceme - 08.08. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceme
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články