Zpět na » Synot liga » Plzeňský Jan Lecjaks přestoupil do švýcarského Bernu

Synot liga - Plzeňský Jan Lecjaks přestoupil do švýcarského Bernu

Plzeňský Jan Lecjaks přestoupil do švýcarského Bernu © bohemians.cz - Štohanzl (vlevo) v souboji s Lecjaksem

1

Líbilo se

02.07. - Dvacetiletý obránce Jan Lecjaks v sobotu přestoupil z Viktorie Plzeň do švýcarského klubu BSC Young Boys Bern. Informaci agentuře Mediafax potvrdil v sobotu Jaromír Hamouz, obchodně-marketingový manažer Viktorie Plzeň v tiskové zprávě.

Informaci o přestupu Lecjakse krátce po poledni potvrdil i generální manažer Viktorie Plzeň, Adolf Šádek. Odchovanec Viktorie, který za pár dnů oslaví jedenadvacáté narozeniny, naposledy působil v belgickém Anderlechtu Brusel.

"Smlouva byla v sobotu stvrzena podpisy všech zúčastněných stran. Honza podepsal v Bernu smlouvu na čtyři roky," upřesnil podrobnosti ohledně transferu Šádek. Pravidelný účastník reprezentačních výběrů odehrál v Gambrinus lize třiašedesát zápasů a zaznamenal dvě branky. "Honzovi přejeme hodně úspěchů v novém angažmá a děkujeme za vše, co pro Viktorku doposud odvedl."

Lecjaks odcestoval do Bernu již v pátek společně se svým agentem Janem Levým. Kluby se dohodly, že finanční podmínky přestupu se zveřejňovat nebudou.

Odchod Jana Lecjakse se dal očekávat. Je to sice mladý perspektivní fotbalista, ale pozici levého beka má v Plzni ještě na pár sezón předplacenou David Limberský. Samozřejmě, pokud neodejde. Další variantou bylo znovu hostování Jana Lecjakse, ale to by ho už mohlo brzdit ve vývoji v jeho kariéře.

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaba - 04.07. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

gaba
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články