Zpět na » Synot liga » Švancara se stal hráčem Brna, chce mu pomoci k návratu do ligy

Synot liga - Švancara se stal hráčem Brna, chce mu pomoci k návratu do ligy

Švancara se stal hráčem Brna, chce mu pomoci k návratu do ligy © fczbrno.cz - Petr Švancara a Roman Pros podepisují smlouvy

0

Líbilo se

29.06. - Útočník Petr Švancara se stal novou posilou Brna, které v letošní sezoně spadlo do nižší soutěže. Fotbalista podepsal s klubem jednoletou smlouvu s opcí.

O Švancarově návratu do Brna se spekulovalo už několik týdnů, ve středu se stal jeho přestup skutečností.

"Nepodepsalo se to dřív, protože ještě probíhala řada jednání. Zájem o mě byl i ze strany jiných týmů, ale pro mě bylo jasnou prioritou Brno. Zvlášť když jsem z majitele Romana Prose cítil velké odhodlání k tomu, aby se Zbrojovka po roce vrátila do první ligy," říká útočník, jenž má na svém kontě padesát prvoligových branek.

Staronová posila si uvědomuje, že návrat do první ligy nebude jednoduchý, i když Zbrojovka si samozřejmě jiný cíl ani dát nemůže.

"Když jsem se na to tak díval, tak si myslím, že o postupu může přemýšlet možná i osm až deset mužstev, která mají poměrně stabilizovaný kádr a ne až tak velké finanční potíže. Ani bych nechtěl nikoho moc vypichovat. My se budeme muset soustředit na všechny zápasy," upozorňuje Švancara, jenž se už jednou stal nejlepším druholigovým střelcem, tehdy ještě v dresu Opavy.

"Podobné úspěchy jsou vždy prací celého mužstva a já jsem nepřišel sbírat nějaká individuální ocenění. Chci hlavně pomoct Zbrojovce. Nerad bych teď ale nějak frázovitě sliboval, jak budu makat. To jsou jenom kecy. Fanoušky budou zajímat hlavně výsledky a výkony na hřišti," uvědomuje si.

Se Švancarou přichází do týmu nejen herní kvalita, ale také jeho fotbalové klaunovství, které je pro něj typické.

"S trenérem jsem ještě nemluvil o tom, jestli mi to bude tolerovat. Ale on s tím asi žádný kouč nic neudělá. Jak mi to v hlavě sepne, tak se to prostě stane. Myslím, že lidi by se u fotbalu měli bavit. Nejdřív musejí být ovšem výsledky, pak může být i sranda. Když bude výsledek přijatelný, tak určitě něco pro fanoušky vymyslím," slíbil Švancara.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaba - 01.07. Odpovědět

fantastické zápasy na dnes

http://gase.iprostor.cz/

gaba

věřím tomu že jim tak vykopeš třetí ligu Smajlík 1

fcchelsea
gaba - 30.06. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

gaba

ani nějak nepřekvapuje je.. dalo se to čekat Smajlík 7

AjViS Ve
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články