Zpět na » Synot liga » Přípravné zápasy (středa 25.7.)

Synot liga - Přípravné zápasy (středa 25.7.)

0

25.07. - Ve středečních přípravných zápasech porazila Slavia nováčka Gambrinus ligy Bohemians 1905 těsně 1:0. S chutí si zastřílel Baník Ostrava, když porazil Bystrc 11:0! Další výsledky dnešní přípravy najdete uvnitř článku.

Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)

Utkání mezi těmito pražskými celky začali aktivněji klokani, ale postupně iniciativu převzala Slavia a v 32. minutě rozvlnil síť Brabec. Přestože byla Slavia i nadále lepší, gól už nedala a vyhrála nejtěsnějším možným způsobem.

Branka: 32. Brabec. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Lukáš. Diváků: 2206.

Slavia: Vaniak - Dřížďal (76. Volešák), Ĺ ourek, Brabec, Hubáček (28. Aračič) - Kalivoda, Ĺ vec (65. Belaid), Tavares, Ĺ micer (46. Ivana) - Vlček, Ĺ enkeřík (65. Gaúcho).
Bohemians: Havránek - Marek, Lukáš, Rada (46. Pávek), Ĺ marda (46. Růžička) - Kunášek, Hašek, Slezák (46. Adam), Rychlík - Matúš, Bálek (62. Ĺ koda).

Baník Ostrava - Dosta Bystrc 11:0 (8:0)

Jednoznačné utkání se hrálo v Ostravě na Bazalech. Domácí si s Bystrcí pohrávali a v první půli ji vstřelili osm branek! Druhý poločas už se spíše dohrával, což ostravkého kouče trenéra trochu mrzelo. V zápase se třemi góly blýskl Zeher.

Branky: 3., 17. a 87. Zeher, 9., 37. a 44. Rajtoral, 16. Tchuř, 25. Magera, 30. Lukeš, 57. Mišinský, 84. Svěrkoš. Rozhodčí: Viščor. Diváci: 450.
Sestava Baníku: Buček - Řezník, Cigánek, Bystroň (46. Ricka), Tchuř (46. Čoupek) - Rajtoral (46. Mucha), Metelka, Lukeš (46. Mišinský), Tesařík - Zeher, Magera (46. Svěrkoš).

Slovan Liberec - Čáslav 3:2 (0:1)

Pro Slovan to bylo těžké utkání. Čáslav byla vyrovnaným soupeřem a po prvním poločase dokonce vedla. Liberečtí dvěma góly v úvodu druhé půlky zápas otočili, ale v 80. minutě hosté vyrovnali. Vítězství domácích nakonec v 86. minutě zařídil Jirouš.

Branky: 56. Bejbl z pen., 61. Pudil, 86. Jirouš - 17. Hozda, 80. Dian z pen.
Liberec, 1. poločas: Bolek - Ĺ inglár, Matula, Polák, Pudil - Hudson, Holeňák,
Papoušek, Hochmeister, Diego - Jales; 2. poločas: Uvarenko - Krátký, Matula (64. Brezinský), Košťál, Pudil (86. Matula) - Robin Dejmek, Holeňák, Liška, Bejbl, Diego (66. Hochmeister) - Jirouš.

Sigma Olomouc - Hradec Králové 0:0

Střelecká mizérie provázela Sigmu v utkání s druholigým Hradcem Králové. Navíc se jí zranil útočník Hartig, který musel už v páté minutě ze hřiště. Hanáci byli lepším týmem, míč měli častěji na kopačkách než soupeř, ke kýženému gólu to však nevedlo.

Sestava Olomouce: Drobisz - Randa (68. Jindřišek), Ĺ uškavčevič, Ĺ kerle, Jurkič - Bajer, Rossi, Onofrej (60. Rýdel) - Hubník (46. Janotka), Hartig (5. V. Schulmeister, 46. Bueno), Petr (46. Pulkert).

Tescoma Zlín - Slavia Kroměříž 0:3 (0:1)

Vysokou porážku utržili svěřenci Pavla Hoftycha v přípravném utkání proti Kroměříži. Za hosty nastoupilo i několik hráčů, kteří v minulosti oblékali dres Tescomy. Dva góly dal Dobeš, ten první už po pěti minutách hry. Kouč Hoftych byl ze zápasu samozřejmě velmi zklamán.

Branky: 5. a 90. Dobeš, 74. Třasoň.
Sestava Zlína: Baránek (46. Kořínek) - Vidlička (46. Pazdera), Zbožínek, Ĺ vach (79. Řihák), Penner - Kraus, Vrtělka (56. Ĺ mahaj), Vyskočil (70. Konečník), Penner - Bača (46. Zapletal), Žůrek (65. Elšík).

FK Teplice - Klatovy 2:0 (1:0)

Teplice sice vyhrály dvougólovým rozdílem, ale zápas to pro ně nebyl jednoduchý. Kouč Rada si stěžoval na hru plnou nepřesnotí, kterou jeho svěřenci předváděli. Za vítěze skórovali Verbíř a Rilke. Rada zkoušel také Srba Periče, ale ten se neosvědčil a v Gambrinus lize ho tak nejspíš neuvidíme.

Branky: 38. Verbíř z pen., 58. Rilke.
Sestava Teplic: Belic (46. Slavík) - Kaufman (46. Merzič), Krmaš (46. Lukáš), Klein, Rosa (61. Kaufman) - Verbíř (46. Hašek), Sabou (46. Ljevakovič), Doležal, Koukal (46. Gašparík) - Kroupa (46. Smíšek), Perič (46. Rilke).

Mladá Boleslav - Slavia B 0:1 (0:0)

S rezervou Slavie si boleslavští hráči nedokázali poradit. Zápas se odehrával většinou na slávistické polovině. Béčko Slavie spoléhalo na brejky. Jediný gól zápasu vstřelil v druhé půli Kovařík.

Branka: 65. Kovařík.
M. Boleslav, 1. poločas: Pižanowski - Ĺ evinský, Rolko, Kopic, Hrdlička - Ordoš, Matějovský, Voříšek, Brunclík - Kysela, Holub; 2. poločas: Pižanowski - T. Sedláček, Rolko, Kopic, Fabián - Brunclík, Rajnoch, Ordoš, M. Sedláček - Vaněček, Řezníček.
Slavia B: Diviš - Diviš - Studík, Gabriel, Kopřiva, Ĺ vamberg - Zelinka (46. Zahálka), Kobler, Vagrčka, Kovařík - Necid (83. Klavík), Vrzal (73. Pich).

Arminia Bielefeld - SK Kladno 1:1 (1:1)

Povzbudivou remízu uhráli kladenští fotbalisté v německé Arminii Bielefeld. Nutno podotknout, že domácí byli lepším týmem. A také brzo vedli zásluhou Zumy. Za šest minut však srovnal z penalty Ĺ elicha. I nadále byli aktivnější Němci, branka však nepadla a Kladno jede domů spokojené.

Branky: 19. Zuma - 25. Ĺ elicha z pen.
Sestava Kladna: Pavlík - Gross, Farbák, Killar, Hoffmann - Dočkal (73. Williams), Hlava, Ĺ elicha, Cigánek (79. Čáp) - Zachariáš (76. Zoubele), Jeslínek (67. Kabele).