Zpět na » Synot liga » Liberec - Bohemians 1905 0:0

Synot liga - Liberec - Bohemians 1905 0:0

0

13.08. - Ligový mistr z předminulé sezony pouze remizoval ve druhém kole nového ročníku Gambrinus ligy se staronovým účastníkem nejvyšší soutěže Bohemians 1905 0:0. Liberec tak ve třetím zápase v řadě nevstřelil branku!

Domácí přitom branku ve 39. minutě vstřelili, ovšem ta nebyla uznána kvůli ofsajdu útočníků. Několik vyložených šancí spálil kanonýr domácího týmu Nezmar, který tak napodobil slávistického Vlčka ze zápasu s Kladnem. K vidění také byly celkem čtyři nastřelené tyče, třikrát konstrukci trefili domácí hráči.

Ve vzájemném souboji o první ligové body v probíhajícím ročníku nastřelil stoper Bohemians Karel Rada v rozmezí pár minut dvakrát tyč, jednou vlastní a později i tyč Hauzrovy branky.

K vidění bylpohledný dynamický fotbal, ve kterém byli hosté o něco agresivnější a také rychlejší v předchodu do útočné fáze, naproti tomu domácí hráči sice drželi míč více na svých kopačkách, ovšem jejich akce byly pomalé a kombinace byla plná nepřesností.

Zápas jsme sledovali ON-LINE

Rozhodčí: Racek - Kordula, Filgas. ŽK: Jirouš, Nezmar, Ĺ inglár - Lukáš, Bálek, Adam. Diváci: 7615.

Liberec: Hauzr - Ĺ inglár, Košťál, Petrouš, Janů - Papoušek (60. Hudson), Bílek, Hodúr, Pudil (73. Liška) - Jirouš (46. Robin Dejmek), Nezmar. Trenér: Zach.
Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Lukáš, Rada, Ĺ marda - Růžička (61. Bartek), Adam, Slezák, Hašek (61. Ĺ koda), Kunášek (73. Rychlík) - Bálek. Trenér: Hradecký.