Zpět na » Synot liga » Fenin je na odchodu do zahraničí

Synot liga - Fenin je na odchodu do zahraničí

Fenin je na odchodu do zahraničí © -

0

Líbilo se

13.08. - V neděli večer zahájilo konkrétní jednání o přestupu Martina Fenina, svého útočného klenotu, do zahraničního klubu. O Fenina se zajímají hlavně bundesligové, italské a španělské kluby.

V neděli zahájily Teplice jednání s Werderem Brémy a Espaňolem Barcelona, přičemž Ĺ panělé chtějí Fenina ihned, ovšem přestup momentálně ještě není tak úplně akutní.
"My nikam nespěcháme, nejsme totiž iniciátory těch jednání, protože nejsme pod žádným tlakem a Martina rozhodně za žádnou cenu nemusíme prodávat. Na druhou stranu se žádným jednáním nebráníme a rádi si s každým zájemcem sedneme," řekl ČTK ředitel teplického klubu František Hrdlička. "Ten přestup může být hotový třeba zítra, třeba ale také za 14 dní. Chce to čas," uvedl Hrdlička.

Teplicé vedení nechce totiž přestup unáhlit, neboť za Fenina může inkasovat od druhé strany až dvěstě milionů korun. Fenin, aktuální lídr tabulky ligových střelců se třemi trefami ve dvou zápasech, by tak sice Teplicím přinesl do pokladny pořádnou sumu, ovšem po stránce sportovní by Teplice výrazně zchudly.

Dalšími zájemci o útočné eso Teplic jsou vedle Werderu Brémy a Espaňolu Barcelony také Wolfsburg, Hertha Berlín a Dortmund. Nejžhavěji zatím vypadá zájem Espaňolu, ve kterém mohou čerpat i z vlastní zkušenosti. Fenin totiž společně s Teplicemi proti barcelonskému klubu hrál před třemi lety zápas v rámci Poháru UEFA.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články