Zpět na » Synot liga » SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Synot liga - SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

0

11.08. - Mladá Boleslav nedokázala bodovat ani ve svém druhém zápase v této sezóně. Tentokrát si veze porážku z Olomouce, pro kterou to jsou první ligové body.

Utkání odpískal mezinárodní rozhodčí Jan Jílek. Celkem rozdal čtyři žluté karty. Zápas se obešel bez červené, což jak se později ukázalo, byla v sobotní podvečer trochu rarita.

Olomouc nastoupila bez Melinha. Naopak na lavičce byl už připraven Lukáš Hartig, který do zápasu naskočil v 70. minutě. Hostům se po karetním trestu vrátil Milan Kopic. V útoku dal trenér zajíc opět šanci mladé útočné dvojici Táborský – Kysela. Ta se však neprosadila ani v tomto zápase.

V prvním poločase byly k vidění dvě pořádné šance. Nejprve centroval Kazár na Janotku. K němu se míč ale nedostal, protože Hrdlička ho s vypětím všech sil odhlavičkoval. V závěru první půle si Středočeši vytvořili územní převahu. Z ní však vytěžili pouze přímý kop Voříška, který bravurně zlikvidoval Drobisz. V první půli tak diváci branku neviděli.

Jak se mají zahrávat přímé kopy ukázal hostům Kazár.Ten ve druhém poločase pěkně zakroutil míč do boleslavské branky. Miller na míč nedosáhl a Olomouc vedla 1:0. V závěru se hosté tlačili za vyrovnáním, ale gól nevstřelili. Sigma tak vyhrála 1:0.

Olomouc – Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Branka: 58. Kazár. ŽK: Rossi, Ĺ uškavčevič - Rajnoch, Hrdlička. Rozhodčí: Jílek, Goňa, Ondo. Diváků: 5313
Olomouc: Drobisz - Jurkič, Ĺ uškavčevič, Ĺ kerle, Randa - Kaščák, Bajer, Rossi - Kazár (74. Lukšík), Hubník (70. Hartig), Janotka (90. Komárek).
Ml.Boleslav: Miller - Hrdlička, Rajnoch, Sedláček, Kopic - Kalina (46. Poláček), Matějovský, Voříšek (78. Řezníček), Brunclík - Kysela, Táborský (69. Holub).