Zpět na » Synot liga » Liberečtí fanoušci se chovali podle Abrahama jako primitivové

Synot liga - Liberečtí fanoušci se chovali podle Abrahama jako primitivové

0

Líbilo se

09.08. - Nová posila Sparty Martin Abraham se pomalu začíná zabydlovat v kádru Sparty a to nejen svými výkony, ale také trochu odvážnými prohlášeními.

Osmadvacetiletý záložník řekl na tiskové konferenci po duelu Sparta – Liberec, že liberečtí fanoušci se chovali jako primitivové. Nelíbila se mu totiž jejich gesta ně něho a vzápětí pronesl, že něco takového od nich čekal.


Liberečtí fanoušci mu zřejmě nemohou odpustit, že před rokem přestoupil do Mladé Boleslavi. Právě do té Boleslavi, kterou společně s Tomášem Zápotočným nařkl z uplácení, za což byl Zápotočný disciplinární komisí potrestán tučnou pokutou 150 000 Kč.


Následně pak přestoupil do Sparty, která není v Liberci zrovna oblíbená, ale liberečtí fanoušci mu dávali najevo svou nevraživost už ve středočeském klubu.


A jak se zdá, tak ze zápasu Sparta – Liberec neodcházel znechucený jen Abraham. Vyznamenala se totiž část sparťanských fanoušků, která opět a zase rasisticky bučela. Tentokrát si vybrali novou posilu v libereckém dresu Brazilce Hudsona. Na to ovšem nereagoval Abraham ani hlavní rozhodčí Radek Příhoda. Uvidíme, jestli s tím bude něco dělat alespoň disciplinární komise.


Tyto zvuky však Abrahamovi zjevně tolik nevadily, i když kvůli nim odcházela znechucena ze zápasu nebo od televize určitě větší část fanoušků než kvůli zmiňovaným libereckým gestům. Zdá se, že Abraham rychle učí od ostatních a začíná vidět jenom rudě.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články