Zpět na » Synot liga » Výsledky prvního kola druhé ligy

Synot liga - Výsledky prvního kola druhé ligy

0

05.08. - Exligová Příbram v domácím prostředí nečekaně remizovala s Fulnekem 1:1 a ztratila tak hned v prvním kole dva body v boji za návrat do nejvyšší tuzemské soutěže.

PŘĂŤBRAM - FULNEK 1:1 (1:1)
V prvním poločase byli domácí aktivnější než hosté ze severní Moravy, ovšem po vedoucí brance Polodni se zatáhli před vlastní brankou a ještě do konce první půle inkasovali vyrovnávací gól.

Branky: 17. Polodna - 40. Malohlava. Rozhodčí: Hrubeš - Ĺ těrba, Urban. ŽK: Penc - Vyskočil, Lukaštík. Diváci: 2000.
Příbram: Hruška - Pleško, Penc, Hunal (62. Navrátil), Hejdušek - Otepka, Tarczal, Nechvátal, Ĺ indelář (57. Huňa) - Polodna (73. Pilík), Klesa. Trenér: Barát.
Fulnek: Pospěch - Staš, Kovář, Doležal, Vyskočil - Vajda, Dittrich, Lukaštík, Sokol (90. Koštuřík) - Slončík, Malohlava (64. Smetana). Trenér: Daněk.

HRADEC KRĂ�LOVÉ - SPARTA KRČ 3:1 (2:0)

Druholigový nováček Sparta Krč držel v první čtvrthodině vyrovanou hru s Hradcem Králové, který pomýšlí na postup do první ligy. Ovšem ve třinácté minutě inkasoval první branku ze standartky a o sedm minut později prohrávali Pražané již o dvě branky. Na začátku druhého poločasu sice Dubský snížil, ovšem Svobodova trefa na 3:1 znamenala definitivní rozuzlení.

Branky: 13. Bouška, 20. Přibyl, 73. Svoboda - 56. Dubský. Rozhodčí: Adámek - Handlíř, Čecháček. ŽK: Bouška, Gavula - Ĺ rámek, Houštecký. Diváci: 2663.
Hradec Králové: Lindr - Přibyl, Wozniak, Pospíšil - Kaplan, Černý, Karal, Rezek (76. Gavula) - Bouška (88. Semerák) - Svoboda, Vodehnal (63. Dvořák). Trenér: Klusáček.
Krč: Ĺ ilhavý - Soukup (74. Houštecký), Waldhauser, Ĺ rámek, Horkavý - Hubený, Kardiak, Vojtíšek (76. Matějka), Viskup - Dubský (82. Kunt), Poláček. Trenér: Ĺ imurka.

ĂšSTĂŤ NAD LABEM - TŘINEC 2:0 (1:0)
Po oboustraně útočním a aktivním fotbale se radovali domácí ústečtí fotbalisté, kteří obranu soupeře překonali dvakrát. Nejprve na konci poločasu obešel obránce Boček a střelou k tyči nedal sebemenší naději brankáři soupeře. Jedenáct minut před koncem zápasu jej napodobil Fousek, který si pohrál s obranou Třince a zvýšil na 2:0.

Branky: 45. Boček, 79. Fousek. Rozhodčí: Damková - Ardeleánu, Mencl. ŽK: Dvořák (Ăšstí). Diváci: 729.

Ăšstí: R. Novák - Valenta, Džuban, T. Novák, Benko - Franc, David, Martykán, Benčík (79. Dvořák) - Fousek, Boček (75. Procházka). Trenér: Pala.
Třinec: Bruk - Lisický, Pindor, Zítka, Matěj - Malíř, Krejčíř, Hromada, Ceplák (67. Jakus) - Kořínek, Černý (60. Dombi). Trenér: Čopjak.

VĂŤTKOVICE - ČĂ�SLAV 3:1 (0:0)
Během první půle byli o něco aktivnější hosté z Čáslavi, ovšem ani Sedláček, ani Příhoda své šance nedokázali zužitkovat. A to se jim ve druhé půli Středočechům krutě vymstilo. Nejprve dvě minuty po začátku druhého poločasu otevřel skóre přesnou hlavičkou Motyčka, poté sice hosté trefou Stranda vyrovnali, ovšem v poslední dvouminutovce zápasu strhli domácí vedení zpět na svoji stranu trefami Prohászky a Schöna.

Branky: 47. Motyčka, 89. Prohászka, 90. Schön - 79. Strnad. Rozhodčí: Mikel - Peřina, Dobrovolný. ŽK: Derych, Ditrich, Mikulenka, Valášek, Schön - Zich, Hozda, Schulmeister. ČK: 90+3. Schön. Diváci: 824.

Vítkovice: Paleček - Nosko, Derych, Hronkovič, Mikulenka - Valášek, Motyčka (59. Novák), Ditrich (79. Ĺ vec), Baláž - Prohászka, Jandík (72. Schön). Trenér: Grussmann.
Čáslav: Zich - Kotrba, Mráz, Skoupý, Zachariáš - Sedláček (61. Kurak), Dian (28. Příhoda), Haniak, Hozda - Kocourek (71. Strnad), Schulmeister. Trenér: Medynský.

HLUČĂŤN - BOHEMIANS PRAHA 4:1 (0:0)
Střížkovský klub během celého zápasu tahal za kratší konec provazu a dle toho vypadá i konečné skóre utkání, které bylo výrazně ovlivněno červenou kartou ze 41. minuty pro hostujícího brankáře Wintera za faul mimo velké vápno na pronikajícího Totha.

Branky: 48. a 53. Melecký, 76. z pen. a 79. Toth - 64. Zoubek. Rozhodčí: Možíš - Drastík, Szarowski. ŽK: Hornyak, Melecký - Fenyk. ČK: 43. Winter (Bohemians). Diváci: 1427.

Hlučín: Kosmál - Bogdaň, D. Barcal (74. Kopecký), Ĺ týbar, Hornyak - Stoklásek (84. Galajda), Kovář, Melecký, Hanus (74. Prokeš), Moravčík - Toth. Trenér: Samec.
Bohemians: Winter - Bartoš (83. Majer), Obermajer, Olejník, Hajník - Jendruščák (45. Beke), Fenyk, Galbavý, Zoubek - Ibe (46. Macháček), Brzezina. Trenér: Urban.