Zpět na » Synot liga » Most - Plzeň 1:1 (1:0)

Synot liga - Most - Plzeň 1:1 (1:0)

0

05.08. - Přes léto v Mostu nezůstal kámen na kameni. Přesto dokázal držet s loni šestou Plzní v prvním poločase více než vyrovnanou partii a remizoval 1:1. Trenér Žák bere jeden bod jako ztrátu.

Téměř zaplněný stadion v Mostu, diváci jsou natěšení na nový tým. Ač ze soupisky je většina hráčů z ciziny. V základu se kupodivuju objevují pouze čtyři z nich. Tak nějak vypadal začátek zápasu, ve kterém v první půli byli lepší domácí, ovšem ve druhé šla fotbalová kvalita dolů a Plzenští bojovností zápas dokázali srovnat.

Zápas jsme sledovali ONLINE

Branka: 25. Tolevski - 54. Psohlavec. Rozhodčí: Racek - Pelikán, Ubias. ŽK: Procházka, Jedinák, Jamrich, Ĺ koda, Ĺ típek - Rada, Procházka, Psohlavec. Diváci: 5650.

Most: Svoboda - Ĺ koda, Hainault, J. Procházka, Jamrich - A. Mendy, Jedinák (62. V. Mendy), Pilař, Trubila (57. Bogdanov) - Oboya (68. Ĺ típek), Tolevski. Trenér: Žák.
Plzeň: Daněk - V. Procházka, Zakopal, Müller, Smola - Malár (90. Malcharek), Rada, Jarolím, Borek (54. Smejkal)- Fillo, Psohlavec (66. Brožík). Trenér: Levý.