Zpět na » Synot liga » Jablonec - Slavia 0:1 (0:0)

Synot liga - Jablonec - Slavia 0:1 (0:0)

0

05.08. - Slavia s novým kapitánem Vlčkem a hvězdnou posilou v základní sestavě Ĺ micerem porazila Jablonec na Střelnici po bezbrankovém poločase 0:1.

I bez zraněných Vorla, Latky, Hubáčja, Ĺ venta a distancovaného Ĺ vece postavil trenér Jarolím silnou jedenáctku, která odčinila jarní porážku v Jablonci a gólem Vlčka z druhého poločasu získala v prvním zápase nového ligového ročníku tři body.

Zápas jsme sledovali ONLINE

Branka: 54. Vlček. Rozhodčí: Kocián - Kordula, Ondo. ŽK: Homola, Kordula, Fukal, Hamouz - Tavares. Diváci: 6105.

Jablonec: Ĺ pit - Hamouz, Homola, Eliáš, Fukal - Stožický (59. Svátek), Kordula, Baranek, Flachbart (77. Valenta) - Rilke (68. Nulíček), Zelenka. Trenér: Kozel.
Slavia: Vaniak - Krajčík, Suchý, Brabec, Dřížďal - Kalivoda (84. Volešák), Janda, Tavares, Ĺ micer (58. Belaid) - Ĺ enkeřík (90. Gaúcho), Vlček. Trenér: Jarolím.