Zpět na » Synot liga » SK Kladno - FK Teplice 0:2 (0:2)

Synot liga - SK Kladno - FK Teplice 0:2 (0:2)

0

05.08. - 3100 diváků vidělo úvodní představení nového ročníku Gambrinus ligy kladenských a teplických fotbalistů. Hosté si zasloužené odváží domů tři body díky dvěma trefám útočníka Martina Fenina.

Tepličtí fotbalisté na kladenském stadionu vstoupili do zápasu výtečně, když už ve 3. minutě otevřeli skóre utkání zásluhou gólové hlavičky Martina Fenina. O dvaadvacet minut později ten samý hráč poslal tentokrát nohou míč do brány střežené hostujícím Pavlíkem. Teplice tak zvýšily stav na 2:0. Kladenští hráči měli také své okamžiky během první půle. V 35. minutě totiž měli příležitost snížit stav na 1:2, jenže Jeslínek při svém střeleckém pokusu nastřelil břevno. Hosté po první půli zaslouženě vedli.

Do druhého dějství hry nastoupili domácí s cílem zvrátit stav utkání. Ale neproměněné šance Ĺ elichy a Jeslínka znamenaly hned na úvod prohru kladenského mužstva. Ve druhém poločase se už nic zásadního nestalo, takže Teplice si díky dvěma úspěšným zásahům stříbrného reprezentanta z MS hráčů do dvaceti let Fenina odváží z Kladna tři body. Hosté splnili roli mírného favorita a ukázalo se, že Kladno to bude mít hodně těžké, aby se udrželo mezi prvoligovou elitu.

SK Kladno – FK Teplice 0:2 (0:2)
Branky: 3. a 25. Fenin
ŽK: Zachariáš, Gecov, Vršajevič - Lukáš
Kladno: Pavlík - Gross, Farbák, Killar, Beneš(46. Čáp) - Cigánek (85. Ĺ ilhan), Gecov, Ĺ elicha, Dočkal (74. Vršajevič) - Zachariáš, Jeslínek
Teplice: Slavík - Kaufman, Lukáš, Krmaš, Merzič - Doležal, Sabou, Verbíř, Gašparik(64. Koukal) - Fenin(87. Klein), Smíšek(74. Kroupa)
Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Slavík