Zpět na » Synot liga » Zraněný Kolář stále neví, zda stihne zápas se Slavií

Synot liga - Zraněný Kolář stále neví, zda stihne zápas se Slavií

Zraněný Kolář stále neví, zda stihne zápas se Slavií © -

0

Líbilo se

28.09. - Plzeňský fotbalista Daniel Kolář nedohrál nedělní duel s Příbramí kvůli zranění, kdy utrpěl lehký otřes mozku a zlomeninu nosu. Autor sedmi gólů v tomto ligovém ročníku se od té doby léčí, ale podle internetových stránek klubu stále není jasné, zda stihne páteční zápas 11. kola na půdě Slavie Praha.

Kolář se zranil ve 13. minutě duelu s Příbramí v hlavičkovém souboji s příbramským Danielem Tarczalem. "Abych řekl pravdu moc si z toho nepamatuji. Vím jen, že to byla hrozná rána a pak si vybavuji, jak ze mě crčela krev," nechal se slyšet na klubovém webu Viktorie Daniel Kolář. "Hlava pobolívá. Mám to oteklé," popsal stav svého zranění.

"Dan prodělal lehký otřes mozku, má zlomený nos a tržnou ránu na nose," popsal diagnózu MUDr. Petr Nepraš k Kliniky ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí Fakultní nemocnice Plzeň na Lichotině. "Tržnou ránu jsme ošetřili přímo na místě. V nemocnici jsme pak Dana podrobili mimo jiné také rentgenu nosu a hlavy, abychom mohli vyloučit další poranění," dodal Nepraš.

V pondělí a úterý čekal podle přání Koláře klid na lůžku. "Poté by Dan Kolář mohl začít vyklusávat. O jeho případném pátečním startu na Slavii se budeme rozhodovat až po čtvrtečním neurologickém vyšetření. Zatím se pro něj snažíme zajistit masku, která by mu měla ochránit nos i lícní kost," konstatoval Nepraš. Jedná se o podobnou masku, vyrobenou ze speciálního tvrzeného plastu, se kterou nastupoval i český reprezentant Jaroslav Plašil.

Kam dál?

Adam Tkadlec / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
capas - 30.09. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://caneo.blog.cz/

capas
capas - 29.09. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:


http://cartes.blog.cz/

capas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články