Zpět na » Synot liga » Téma FotbalPortalu: Proč je Tomáš Řepka nejnenáviděnějším hráčem české ligy?

Synot liga - Téma FotbalPortalu: Proč je Tomáš Řepka nejnenáviděnějším hráčem české ligy?

Téma FotbalPortalu: Proč je Tomáš Řepka nejnenáviděnějším hráčem české ligy? © -

4

Líbilo se

08.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Je enfant terrible českého fotbalu Tomáš Řepka jen obětí přehánějících médií, nebo svými prohřešky daleko přesahuje hranice slušnosti? A je pro Spartu stále takovou oporou, jakou býval před lety?

Michal Sitek, redaktor

Tomáš Řepka. Kolik stohů papírů se o něm už za jeho dosavadní kariéru napsalo. Jak v pozitivním směru, tak v tom negativním.

Většina sparťanů ho miluje, ostatní fanoušci v Česku jej nenávidí. Na stadionech je terčem vulgárních urážek, bučí se na něho a často z ochozů slyší „Řepka ven!“. Kde se bere nevraživost fotbalových příznivců?

U baníkovců je nenávist pochopitelná. Hráč, který do velkého fotbalu nakoukl právě na ostravských Bazalech a byl oporou týmu, se stal sparťanem. Tělem i duší. Přitom pochází z Moravy.

Fanoušci ostatních klubů jej nemusí právě kvůli jeho chování. Už dříve platil za řízného obránce, který často neudrží nervy na uzdě a udělení červené karty pro něj není ničím výjimečným. Vše ale vyvrcholilo v baráži o mistrovství světa 2002 proti Belgii, ve které udeřil soupeře loktem, dostal červenou a jeho faul byl považován za jednu z hlavních příčin, proč Češi na světový šampionát neodcestovali.

Po návratu ze zahraničí ve svých „blikancích“, jak je sám nazval, pokračoval. Jeho kontroverzní výroky nenechávají mnohé chladnými. Někteří ho považují za ubožáka nebo hlupáka. V české Gambrinus lize poutá největší pozornost.

Ať by se Řepka od teď choval jen andělsky, bude stále nejvíc nenáviděný. Tuto nálepku už ze sebe nesundá. Možná i nevraživost příznivců mu pomáhá k tomu, že stále patří mezi nejlepší obránce ligy.

Tomáš Reiner, redaktor

Tomáš Řepka je nejlepším stoperem v Gambrinus lize. Všichni víme, jak dokáže být nepříjemný, jak na rozhodčí, tak kameramany, jenže žádný tým v české nejvyšší soutěži nemá tak kvalitního obránce, který je pro klub schopný udělat doslova cokoliv.

To je hlavní důvod proč je nejnenáviděnějším hráčem. Není tomu ale tak, že by ho všichni kromě fanoušků pražské Sparty nenáviděli. Je to 50 na 50. Půlka všech fanoušků ho má ráda a půlka ho nenávidí. Každý klub v Česku by si přál tak dobrého obránce.

Řepka má velké množství zkušeností, například z anglické Premier League, kde působil ve West Hamu United. Dříve se hrál v Anglii hodně tvrdý fotbal s velkým počtem faulů, dnes je tomu ale jinak. Sparta Řepku potřebuje, i když občas neudrží nervy na pochodu a udělá věci, kterých potom i sám lituje.


Téma na následující týden: Může Valencia zopakovat loňské třetí místo i bez opor a reprezentantů, kteří odešli?

Nedobrá finanční situace dohnala španělskou Valencii k rozprodeji kádru. Odchody Villy, Silvy a dalších přinesly do klubové pokladny přes osmdesát milionů eur, body se ale koupit nedají. Zapadne Valencia stejně jako před lety Borussia Dortmund, nebo se udrží na špici La Ligy.

Můžete uvažovat i nad tématem dalším: Jak si povede David Villa ve svém novém působišti?

Své názory posílejte na mail jakub.sitek@fotbalportal.cz nebo prostřednictvím naší internetové stránky na facebooku.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 09.09. Odpovědět

Nikdy nezapomenu ale na to, jak hrala Sparta s Arsenalem a Repka tam vsechny kosil Smajlík 2 a potom kdyz mel zrovna Repka mic, tak pribehl Fabregas a jednu mu tak majznul pres ty nohy, ze chudak musel vykulhat ze hriste pan drsny a maly kluk mu ukazal Smajlík 2 Smajlík 2

COKO
COKO - 09.09. Odpovědět

chjo to je reprezentace ceskeho fotbalisty.... jeden plive na spoluhrace, dalsi taha za sulinky, dalsi taha zase za vlasy, dalsi jezdi jak hovado, ten dalsi zase mlati koho muze a kdyz uz ostatni jsou normalni tak ti se musi pokurvit a potom to takto dopada na hristi....hosi hosi. Jeste ze aspon ten Cech je normalni zaplat pan buh

COKO
cames - 09.09. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://calesi.blog.cz/

cames
chlup - 08.09. Odpovědět

Repka nejlepší stoper v Gambrinus lize? tak to ani nahodou, ten se umi jenom hadat mladit atd...

chlup

Tak mi řekni kdo je lepší stoper v Gambači než on ?

Bal-lack
cityboy - 09.09. Odpovědět

Hoheneder přece

cityboy
YonskE - 08.09. Odpovědět

jenže žádný tým v české nejvyšší soutěži nemá tak kvalitního obránce
A TO JE TO SMUTNY KDYZ JE REPKA BRAN ZA NEJLEPSIHO CO MAME Smajlík 2

YonskE
Marinak - 08.09. Odpovědět

S Michalem Sitkem bych souhlasil, Tomáš Reiner v podstatě vůbec nezodpověděl otázku danýho tématu...myslím, že se oba ty názory až moc točí kolem toho, jak kvalitní je Řepka obránce, ale to s tou nenávistí zase tak moc společnýho nemá, respektive to jeho chování nijak neomlouvá...Poborský, Kuka, Kadlec a další se po návratu z velkých zahraničních angažmá takové nenávisti určitě nedočkali, z čehož mi vyplývá, že to všechno je způsobeno především Řepkovým chováním, který je ale podpořeno neschopností naší disciplinárky dávat pořádný tresty...jinak s tím 50 na 50 určitě nesouhlasím...

Marinak
cityboy - 08.09. Odpovědět

SMRT BANÍKU !!! Polský židi!

cityboy
Marinak - 08.09. Odpovědět

Trošku nedorostlý chlapeček, vid´??? Smajlík 3

Marinak
Snomula - 08.09. Odpovědět

Proč?nemusím psat o tom žádný sloh:Není příkladem pro mladé kluky ikdyž vede nějakou školu pro mladé fotbalisty(chcu vidět kdo z tama vyjde) dělá ostudu do kamer(plivnutí,nadávání kameramanovi apod.) kdybych měl šanci mu někdy pískat tak ho vyhodím za sebemenší "debilovinu" doufám že co nejdřív skončí!

Snomula
Tomas - 08.09. Odpovědět

Sice fandim baniku ale repka byl jeden z nejlepšich obrancu na světe ale pro svoju nedisciplinu se stal terčem posměchu a uražek a svou blbost připravoval tymy o body někdy duležite takže souhrnem vyborny hrrač ktery nikdy ničeho nedosahl a už asi ani nedosahne (neberu tituly ze spartou)

Tomas

Na kterém světě byl jeden z nejlepších?

ostravak
Tomas - 08.09. Odpovědět

Kamo on měl nejlepši předpoklady stat se nejlepšim na světe sem měl napsat ael to je jedno škoda že to je taky čurak a nechal se zlakat těma rudošema :D

Tomas
cityboy - 08.09. Odpovědět

Nikdy ničeho nedosáh? Hrát v Itálii a v Anglii za slušné týmy, to nic není? Mnoho fotbalistů tady na FP by mu závidlo, a byly by s jeho kariérou naproso spokojeni.

cityboy
Tomas - 09.09. Odpovědět

Vidiš z tehle strany jo ale kdyby nebyl hovado tak mohl hrad ve špičkovych tymech a vyhravat pohary :D On měl navic v 18 byl vyspělejši jak jeho kolegove ve 26 a vice :D takže v pohodě mohl hrat za lepši tymy :D ale to je minulost ted je to prase a už moc možnosti nema ale raději hrat jak sedět doma :D

Tomas
Reklama
Anketa

Který názor je vám nejbližší?

Michal Sitek, redaktor (24)

Michal Sitek, redaktor 61,5%

Tomáš Reiner, redaktor (15)

Tomáš Reiner, redaktor 38,5%
Celkový počet hlasů: 39
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články