Zpět na » Synot liga » Sparťan Ondřej Kušnír začal po zlomenině nohy s lehkým tréninkem

Synot liga - Sparťan Ondřej Kušnír začal po zlomenině nohy s lehkým tréninkem

Sparťan Ondřej Kušnír začal po zlomenině nohy s lehkým tréninkem © usatoday.com - Ondřej Kušnír

1

Líbilo se

02.09. - Obránce pražské Sparty a člen širšího reprezentačního kádru Ondřej Kušnír začal po dvouměsíčním zranění v podobě zlomeniny nohy s lehkým tréninkem a připravuje se na návrat na trávníky. Informuje o tom oficiální web letenského klubu.

Zranění si Kušnír způsobil před dvěma měsíci nešťastně na tréninku. "Měli jsme nácvik obranné a útočné fáze. Martin Zeman procházel ze strany a nastřeloval balon před bránu. Míč mě trefil tak nešikovně, do špičky, noha se mi přetočila a jedna kůstka to nevydržela," popsal pravý obránce Sparty.

Od té doby si Kušnír nekopl do balonu. "Sádru jsem nechtěl. V téhle době jsou takové speciální boty, ve kterých je noha nehybná, ale dá se to sundat, koupat se, nebo cvičit. Ale ten první měsíc, pět, šest týdnů jsem nemohl vůbec nic. Jen jsem rehabilitoval," uvedl šestadvacetiletý bek.

Je tomu týden, co Kušnír začal s běháním a lehkým tréninkem. "Zatím trénuji jen s kondičním trenérem, který mě jak fyzicky, tak psychicky připravuje na zápasový rytmus. Chci se do toho dostat, ale zatím to ještě není ono. Kotník není zpevněný, ale vyvíjí se to dobře. Příští týden bych chtěl už začít trénovat s balonem. Uvidíme," řekl rychlonohý fotbalista. O svém návratu však Kušnír nechce polemizovat. "Nevím, kdy se zapojím do tréninku s týmem, nechci předbíhat. Až přijde ta správná chvíle a budu vědět, že jsem na to připravený, tak do toho půjdu," prohlásil.

Kvůli zmeškanému úvodu sezony přišel také o možnost bojovat o Ligu mistrů i o starty v národním týmu. "Nebylo to nic příjemného, zvlášť pro zraněného hráče, který nemůže klukům pomoci. Dívat se na to je mnohem horší, než když sám na hřišti jsem. Jak říkám, nic příjemného. Navíc přijde reprezentační kvalifikace. Sešlo se to všechno najednou, ale co se dá dělat, musím se do toho dostat zpátky a ukázat, že jsem za dva měsíce fotbal hrát nezapomněl," uzavřel Kušnír.

Kam dál?

Adam Tkadlec / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cafet - 07.09. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://calesi.blog.cz/

cafet
Tymo - 03.09. Odpovědět

Ondra je Borec Smajlík 7

Tymo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články