Zpět na » Synot liga » To nej z 3. kola Gambrinus ligy

Synot liga - To nej z 3. kola Gambrinus ligy

0

21.08. - FotbalPortal.cz shrnul samozřejmě i 3. kolo Gambrinus ligy a v tradičních rubrikách vypíchl důležité momenty uplynulého víkendu. Dva zápasy se hrály také v pondělí.

Sestava kola:
Daněk (Plzeň) - Tchuř (Baník), Suchý (Slavia), Rada (Bohemians), Kopic (Boleslav) - Doležal (Teplice), Otepka (Baník), Vozábal (Budějovice), Matušovič (Sparta) - Jeslínek (Kladno), Smíšek (Teplice)

Tým kola: FK Teplice
V dramatickém severočeském derby mezi Mostem a Teplicemi se hrál dobrý fotbal. Teplice ukázaly svou velkou sílu, když v posledních minutách dokázaly nejen dvakrát srovnat, ale nakonec i otočit výsledek. Hrdinou zápasu se stal Doležal, když z přímého kopu dal rozhodující branku.

Zklamání kola: Daniel Pudil
Libereckému krajnímu obránci se zápas na Bazalech hrubě nevydařil. Nejprve zavinil penaltu a poté na konci první půle po zahrání míče nešetrně srazil Otepku a byl vyloučen. Liberec musel dohrávat o devíti. Nakonec Pudil v médiích obvinil Otepku, že pád přisimuloval.

Hráč kola: Petr Smíšek
Ve třetím kole bylo těžké vybrat hráče kola, ale nakonec jsme zvolili Petra Smíška, který se dvěma úspěšnými zásahy podílel na vítězství Teplic 3:2 v Mostě.

Překvapení kola: Prohra Brna
Prohra Brna na svém domácím hřišti. Hráči Brna nastoupili do utkání s Plzní jako favorité. Ale roli favorita nesplnili a tím pádem nedokázali potvrdit vítězství ze Žižkova, kde nastříleli všechny 4 branky v lize. Brno, které bylo před sezonou pasováno za černého koně soutěže, tak překvapivě prohrálo 0:1.

Plus kola: Branky
Diváci na osmi stadiónech viděli celkem 23 branek! Nejvíc jich padlo v Mostě a Kladně po pěti gólech. Střelecká produktivita v tomto ročníku Gambrinus ligy nadále pokračuje.