Zpět na » Synot liga » Jablonec - Boleslav 1:1 (1:1)

Synot liga - Jablonec - Boleslav 1:1 (1:1)

0

20.08. - Jablonec a Boleslav získali v této sezoně svůj první bod. Oba týmy se snažily vyhrát, ale nakonec se to ani jednomu nepodařilo. Na stadionu U Nisy se hrál dobrý fotbal.

Kluby Jablonec a Boleslav byly před tímto duelem posledními celky v lize, které na svém kontě ještě neměly ani bod. Oba týmy hrály na vítězství.

Hosté začali zápas svižně a v první desetiminutovce si vytvořily dvě slibné příležitosti. Nejprve Rajnochovu střelu vyrazil jablonecký Ĺ pit na roh a poté Holub hlavičkoval těsně vedle.

Byl to však Jablonec, který se radoval jako první. Po Barankově lobu se k míči dostal Hamouz a ten lehce dopravil míč do Millerovy svatyně. To běžela dvanáctá minuta.

Za jedenáct minut hosté srovnali. Sedláček vyslal Kyselu, po jehož střele v pádu skončil míč v bráně - 1:1. Za chvíli mohli Středočeši vést. To by ale Holub musel překonat Ĺ pita, který míč refelxivně vyrazil.

Poslední větší šanci měli v první půli domácí. Aktivní kapitán Baranek nacentroval na Zelenku, jenž zblízka hlavičkoval pouze do boleslavského gólmana.

Vyrovnaný a dramatický zápas pokračoval i po přestávce. V dobré příležitosti se ocitl hostující Holub, který však z deseti metrů mířil nad. O pár minut později pak mohl skórovat Jablonec. Váchovi se však Millera překonat nepodařilo.

Diváci, kterých na utkání došlo necelých šest tisíc, sledovali pěkný fotbal až do konce zápasu. Branku však už neviděli a oba týmy si zaslouženě rozdělily po bodu. Jablonec s Boleslaví jsou po třech kolech na 15.-16. místě při skóre 1:3.

FK Jablonec 97 - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

Branky: 12. Hamouz - 23. Kysela

Rozhodčí: Příhoda - Košec, Ubias. ŽK: Zábojník, Krejčí - Matějovský, Miller, Rolko, Kopic.

Jablonec: Ĺ pit - Fukal, Zábojník, Homola, Krejčí - Baranek (93. Kordula), Eliáš, Vácha, Hamouz - Svátek (59. Rilke), Zelenka.

Boleslav: Miller - Voříšek, Rolko, Kopic, Hrdlička - Kysela, Rajnoch, Matějovský, Poláček (85. Brunclík) - Holub (79. Táborský), Sedláček (71. Řezníček).

Diváci: 5 910