Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 2. díl

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 2. díl

0

20.08. - Brankář jednadvacítky a druholigového Sokolova Josef Kubásek inkasoval až osm minut před koncem v zápase Fulnek - Sokolov. Jeho tým tak bral jen bod.

V rámci třetího kola druhé ligy jsme jeli se Sokolovem na půdu ambiciozního nováčka do Fulneku. Zápas skončil nerozhodně 1:1, což je ale velká škoda, protože jsme se ujali vedení a deset minut před koncem soupeř vyrovnal.

Bylo to vyrovnané utkání, první poločas soupeř hrozil z nebezpečných centrů do šestnáctky a my jsme nedokázali dotáhnout několik slibných akcí do konce. Ve druhém poločase jsme po necelé hodině hry vstřelili branku, ale i poté jsme měli několik příležitostí ke vstřelení druhého gólu.

V 82. minutě jsme bohužel však inkasovali branku. Dlouhý nákop do vápna, který jsem vyrazil. K odraženému míči se dostal hráč soupeře a ten odcentroval do vápna, kde hráč Fulneku vstřelil gól. Je to škoda, protože jsme měli na zisk tří bodů.

Pevně věřím, že se nám už teď povede konečně naplno bodovat v domácím zápase proti mužstvu Hlučína. Ale čeká nás opět velmi těžké utkání, de facto jako každé jiné.

Z ostatních zápasů mě překvapila Příbram vysokým domácím vítězstvím nad Bohemians Praha i přesto, že jim v týdnu odešel špílmachr Otepka.